Uncategorized

Wszystkie materiały video z ShopCamp

Grzegorz Marczak
4

ShopCamp.pl była to impreza dedykowana e-commerce, podczas której osoby z praktyką wymieniały się swoimi doświadczeniami na temat promocji, biznesu oraz korzystania z social media. Dla adeptów fachu jakim jest sprzedaż internetowa było to zapewne bardzo ciekawe spotkanie. Konferencja ta była podziel...

ShopCamp.pl była to impreza dedykowana e-commerce, podczas której osoby z praktyką wymieniały się swoimi doświadczeniami na temat promocji, biznesu oraz korzystania z social media. Dla adeptów fachu jakim jest sprzedaż internetowa było to zapewne bardzo ciekawe spotkanie. Konferencja ta była podzielona na dwie części - pierwsza darmowa dla wszystkich i druga płata, w formie warsztatów z praktykami e-commerce.

Poniżej znajdziecie nagrania video z pierwszej części spotkania do obejrzenia, których gorąco zachęcam. Mówcami podczas konferencji byli min : Viren Bhandari (Skarpetkowo.pl), Jacek Bukala (Dotpay), Konrad Latkowski (VEDIA S.A.), Grzegorz Rusiecki (Kubanskie.pl), Adam Zygadlewicz (Netguru, Flaker), Jakub Górnicki (Mixxt, Prezi, KosmoShow)


Materiał powstał dzięki Eventio.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu