Uncategorized

Kolejny rekord Antyweb! 77 tysięcy UU i 13,5 tysiąca w RSS!

Grzegorz Marczak
Kolejny rekord Antyweb! 77 tysięcy UU i 13,5 tysiąca w RSS!
31

Jak mówił nasz były premier "yes, yes, yes!". Zajrzałem niedawno do statystyk bloga i zauważyłem, że Antyweb pobił kolejny swój rekord osiągając moim zdaniem gigantyczną liczbę czytelników czyli 77 tys UU i 13,5 tys w RSS! Szczególnie cieszy mnie rosnąca bardzo dynamicznie liczba subskrybentów RSS p...

Jak mówił nasz były premier "yes, yes, yes!". Zajrzałem niedawno do statystyk bloga i zauważyłem, że Antyweb pobił kolejny swój rekord osiągając moim zdaniem gigantyczną liczbę czytelników czyli 77 tys UU i 13,5 tys w RSS! Szczególnie cieszy mnie rosnąca bardzo dynamicznie liczba subskrybentów RSS ponieważ są to stali czytelnicy, niezależni od ilości zindeksowanych storn w Google, wpisie na wykopie czy informacji o blogu na innych portalach. Musze też wspomnieć o tym, że w analogicznym okresie zeszłego roku liczba w RSS-ach pokazywała jedynie 4,000.

Ponieważ wpis ten jest oczywiście autopromocyjny dlatego nie omieszkam zaprosić was do śledzenie Antyweb, informacje z bloga dystrybuowane są w takich serwisach jak Flaker, Blip, Twitter, Facebook a ostatnio dorobiłem się też oficjalnego konta na Naszej Klasie.

Od jakiegoś czas pracuję też nad nową wersja Antyweb - nie ma co jednak spodziewać się rewolucyjnych zmian, będzie to raczej ewolucja mając na celu lepiej poukładać informacje. Blog zostanie też zintegrowany z Facebookiem, dzięki czemu mam nadzieje będzie można szybciej i łatwiej komentować wpisy. Mam nadzieję, że nowa wersja będzie miała odsłonę jeszcze w tym roku!

Wszystkim czytelnikom, oraz subskrybentom serdecznie dziękuję za odwiedzania Antyweb!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb