Felietony

Wiecie jak dodać Antyweb do Flipboard? No to już wiecie

Grzegorz Marczak
Wiecie jak dodać Antyweb do Flipboard? No to już wiecie
10

Flipboard to jedna z moich ulubionych aplikacji do przeglądania treści na iPadzie czy iPhonie, wprawdzie Zite moim zdaniem jest bardziej użyteczny to jednak Flipboard ma w sobie to coś co powoduje że czyta się przyjemniej. Wiele razy dostawałem od was pytanie czy jest możliwość dodania Antyweb to Fl...

Flipboard to jedna z moich ulubionych aplikacji do przeglądania treści na iPadzie czy iPhonie, wprawdzie Zite moim zdaniem jest bardziej użyteczny to jednak Flipboard ma w sobie to coś co powoduje że czyta się przyjemniej. Wiele razy dostawałem od was pytanie czy jest możliwość dodania Antyweb to Flipboard jako osobnego kafelka. Poniżej znajdziecie więc krótką instrukcję jak to zrobić.

Zacznę do tego, że Antyweb ma dwa RSS-y, jeden główny z przyciętą informacją drugi natomiast pełny. I właśnie ten pełny wykorzystuję do czytania na Flipboard. Dodajemy więc ten pełny feed do waszego Googl Readera. Następnie w aplikacji Flipboard przechodzimy do miejsca gdzie definiujemy nasze konta i dodajemy Google Reader.

Definiowanie źródeł w Flipboard

Później wchodząc przez Flipboard w nasz Google Reader na górnym pasku możemy rozwinąć listę naszych subskrypcji i katalogów. Szukamy dodanego wcześniej Antyweb (przypomnę z pełnym feedem) i wybieramy go.

Wybór konkretnego źródła z Google Reader

Mając wyświetlone teksty z Antyweb na Flipboard wystarczy teraz skorzystać z opcji "+Add" aby wyciągnąć konkretne źródło do postaci kafelka. Na poniższym obrazku widać tę opcję na źródle jakim jest AntyApps (też polecam dodać).

Dodawanie konkretnego źródła do Flipboard

I to wszystko w efekcie końcowym Antywb pojawi się u was jako osobny kafelek reprezentujący kolejne źródło newsów.

Efekt końcowy

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.


 
 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebMobileFlipboard