Off topic

Wrzuć serducho na blog i niech inni też wrzucą!

Grzegorz Marczak
Wrzuć serducho na blog i niech inni też wrzucą!
46

Jurek Owsiak i jego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest dla mnie fenomenem na skalę światową. Jest niewiele ludzi, którzy wzbudzają tak duży mój szacunek jak właśnie Jurek ze swoją akcją. Nie do wiary jest również to, że WOŚP jest organizowana już od 17 lat i za każdym razem jest zbierane jes...

Jurek Owsiak i jego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest dla mnie fenomenem na skalę światową. Jest niewiele ludzi, którzy wzbudzają tak duży mój szacunek jak właśnie Jurek ze swoją akcją. Nie do wiary jest również to, że WOŚP jest organizowana już od 17 lat i za każdym razem jest zbierane jest coraz więcej pieniędzy!
W niedziele 11 stycznia zaczyna się kolejny finał - tym razem zbiórka ma na celu zakup sprzętu do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieciaczków. Proponuję więc aby każdy dołożył swoją cegiełkę do zbiórki nie tylko w postaci pieniędzy ale również w postaci zamieszczenia serducha na blogu. Z pewnością wielu ludzi w niedzielę zostanie w domu - serduszko można więc zlinkować do strony która mówi o tym jakimi metodami można wesprzeć orkiestrę - jest ich na tyle dużo, że nawet siedząc w domowym zaciszu można pomóc w zbiórce. Linkujcie zresztą do czego uważacie za stosowane - najważniejsze jest aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na sprzęt dla naszych dzieciaczków!

Moje serducho już wisi, orkiestra przygotowała całkiem pokaźny zestaw grafiki z których można skorzystać dlatego myślę, że każdy znajdzie coś pasującego do jego strony czy bloga!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu