Felietony

Minibloguję przez flakera.

Grzegorz Marczak
Minibloguję przez flakera.
9

Reaktywuję mojego minibloga (to takie krótkie wiadomości umieszczone w prawej kolumnie bloga) tym razem jednak na nieco innych zasadach. Do pisania krótkich informacji i publikowania ich na blogu wykorzystam flakera (o tym czym jest flaker pisałem wielokrotnie na blogu) Dlaczego? Przede wszystkim c...

Reaktywuję mojego minibloga (to takie krótkie wiadomości umieszczone w prawej kolumnie bloga) tym razem jednak na nieco innych zasadach. Do pisania krótkich informacji i publikowania ich na blogu wykorzystam flakera (o tym czym jest flaker pisałem wielokrotnie na blogu)
Dlaczego? Przede wszystkim coraz więcej korzystam z flakera - głównie wykorzystuje go do znajdywania ciekawych informacji, sam też coraz aktywniej dodaje do niego treści (głownie linki do jakichś ciekawych stron czy informacji wraz z krótkim komentarzem).

Postanowiłem więc połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić z flakerowej wkładki miniblog. Na miniblogu będą publikowane głównie informacje tematycznie związane z tym o czym piszę naantyweb (może od czasu do czasu pojawi się tam jakaś "prywata" ale będą to wyjątki), będę również zachęcał do komentowania oraz do subskrypcji minibloga (niestety na razie tylko subskrypcja dodawanych linków natomiast znaczna większość informacji dodawanych do minibloga będzie właśnie w tej kategorii).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebflaker