Polska

WOŚP ma już 36 tysięcy fanów na Facebooku - niech rośnie!

GM
Grzegorz Marczak
17

Z Wielkiej Orkiestry i Jurka Owsiaka powinniśmy być dumni. Nie znam i nie słyszałem o drugiej takiej akcji, która nie dość że jest organizowana od lat to jeszcze cieszy się niesłabnącą popularnością wśród społeczeństwa. Zbieranie na sprzęt dla ratowania dzieciaczków jest czymś co zawsze chętnie popi...

Z Wielkiej Orkiestry i Jurka Owsiaka powinniśmy być dumni. Nie znam i nie słyszałem o drugiej takiej akcji, która nie dość że jest organizowana od lat to jeszcze cieszy się niesłabnącą popularnością wśród społeczeństwa. Zbieranie na sprzęt dla ratowania dzieciaczków jest czymś co zawsze chętnie popieram i staram się wesprzeć jak tylko mogę. Zbliża się kolejny wielkie wydarzenie czyli XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę! Mam nadzieję, że wszyscy którzy mają poprawieni działające serducho wezmą udział w jednej z setek akcji organizowanych przez Jurka do czego gorąco zachęcam.

WOŚP jeśli chodzi o tematykę bliższą internetowi okazuje się też chyba jedną z najbardziej popularnych polskich "marek" na Facebooku. W chwili obecnej ma już 36 tysięcy fanów.

Na flakerze padło dzisiaj pytanie czy dojdzie do 100 tysięcy? Myślę, że przy odrobinie mobilizacji damy radę. Dodatkowo specjalnie dla FB została przygotowana aplikacja dzięki, które możemy wpłacić pieniądze i za to do naszego profilu zostanie przyklejone serduszko! Dodatkowo można też zaprosić naszych znajomych do akcji - myślę, że nikt czegoś takiego nie potraktuje jako natrętnego spamu!

W każdym razie ja jestem już fanem WOŚP i będę obserwował licznik na Facebooku tak samo uważnie jak stan konta wielkiego finału. Mam nadzieję, że on też pobije wszystkie rekordy.

PS. No i serducho trzeba na bloga wstawić obowiązkowo. Wstawcie na swoje blogi, poproście znajomych!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

jurek owsiakWOŚP