Startups

Wkrótce STARTUP SPRINT b4 THINK BIG, czyli biznesowa rozgrzewka

Patronat Medialny
Wkrótce STARTUP SPRINT b4 THINK BIG, czyli biznesowa rozgrzewka
0

UPC rozpoczyna przygotowania do kolejnej edycji konkursu dla małych firm -  Think Big. Z tej okazji organizuje rozgrzewkę, dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie są przedsiębiorcami, ale wkrótce zamierzają nimi zostać. W dniach 25 – 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się STARTUP SPRINT b4 THINK BIG....

UPC rozpoczyna przygotowania do kolejnej edycji konkursu dla małych firm -  Think Big. Z tej okazji organizuje rozgrzewkę, dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie są przedsiębiorcami, ale wkrótce zamierzają nimi zostać. W dniach 25 – 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się STARTUP SPRINT b4 THINK BIG. To 3- dniowe warsztaty, podczas których każdy, kto ma pomysł na biznes, będzie miał szansę go rozwinąć, skonsultować z mentorami oraz zainteresować nim inwestora. Tematami przewodnimi będą e-commerce, b2b, marketing oraz internet of things.Organizatorami STARTUP SPRINT b4 THINK BIG są UPC Biznes i SpeedUp Venture Capital Group przy wsparciu Grow Up Start Up. 

STARTUP SPRINT b4 THINK BIG to trzydniowe warsztaty, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów pracują nad pomysłami na biznes. Ich celem jest umożliwienie uczestnikom kontaktów z ekspertami z branży, z którą związany jest ich pomysł na biznes oraz zdobycie wiedzy przydatnej do zwiększenia sukcesu opracowywanego przedsięwzięcia. Co ważne, udział w wydarzeniu, poza osobami, które przychodzą tylko z pomysłem lub po to by przyłączyć się do jednego z zespołów, mogą wziąć również osoby, które pracują nad pomysłem, są w trakcie jego realizacji i również chcą skorzystać z wiedzy mentorów. Warunkiem ich udziału w finałowych prezentacjach jest zaprezentowanie postępu – tego, co w weekend udało im się wypracować.

‘Jesienią zeszłego roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu Think Big dla małych firm, które już aktywnie działają na rynku i funkcjonują w rzeczywistości biznesowej.STARTUP SPRINT b4 THINK BIG to swego rodzaju trening przed zostaniem przedsiębiorcą i startem w drugiej edycji Think Big, a przy okazji zaproszenie do  kreatywnego spędzenia weekendu.’powiedziała Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes. ‘UPC Biznes od lat dba i inwestuje w rozwój przedsiębiorczości w Polsce, a wyniki naszego programu Think Big jasno wskazują na to, że coraz więcej przedsiębiorców ma globalne aspiracje i odważniej wchodzi na rynek z autorskimi nieszablonowymi konceptami’.

 

Wśród mentorów STARTUP SPRINT b4 THINK BIG znajdą się m.inTomasz Czapliński – Prezes LMS Invest, funduszu specjalizującego się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw, Tomasz Grynkiewicz – szef serwisubiztok.plArtur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca, Marcin Fejfer – SpeedUp Venture Capital Group, Adam Jesionkiewicz – designer i przedsiębiorca skupiony na biznesach reklamowych i nowych technologiach, Dariusz Kobyłecki – Kierownik Produktów Biznesowych w UPC Biznes, Szymon Kubicki – inżynier energoelektronik, współtwórca Zenmakers.co. Wkrótce do wydarzenia dołączą kolejni mentorzy.
Uczestnicy, oprócz wiedzy i doświadczenia, będą mogli zdobyć także szereg innych nagród od partnerów warsztatów.
By wziąć udział wystarczy zarejestrować się na http://thinkbig.evenea.pl/

Program oraz szczegóły o STARTUP SPRINT b4 THINK BIG:http://thinkbig.startupsprint.org/#about

Wydarzeniem Partnerskim STARTUP SPRINT b4 THINK BIG jest Startup Nation, który odbędzie się w tym samym miejscu, czyli na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 28. kwietnia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Johan Gorecki, założyciel i prezes Globe Forum – organizacji, która skupia innowatorów, inwestorów, międzynarodowe korporacje i przedsiębiorców z całej Europy. W swojej karierze współpracował między innymi z twórcami Skype. Więcej informacji: http://growupstartup.pl/

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie objęła patronatem wydarzenie STARTUP SPRINT b4 THINK BIG oraz współorganizuje STARTUP NATION.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu