Apple

Zgubiłeś końcówki AirPods Pro? Teraz Apple sprzedaje je w swoim sklepie

Kamil Świtalski
Zgubiłeś końcówki AirPods Pro? Teraz Apple sprzedaje je w swoim sklepie
16

Teraz wkładki douszne (końcówki) słuchawek AirPods Pro kupisz w oficjalnym sklepie Apple. Zamienniki dostępne są w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym.

Słuchawki AirPods i AirPods Pro to jedne z najbardziej komentowanych produktów firmy (tuż obok kółek do Maca Pro, rzecz jasna). Mijają lata, a ja wciąż napotykam te same śpiewki i dyskusje na temat ceny, wyglądu i jakości urządzenia. I tak — słuchawki Apple są jednorazówkami — kiedy padnie akumulator, pozostaje tylko zakup nowych słuchawek (ew. słuchawki — bo taką usługę Apple też ma w swojej ofercie). Ale przynajmniej kiedy pogubicie końcówki (to jest: wkładki douszne), to nie musicie w popołochu pytać po znajomych czy nie mieliby ich odstąpić, ani też szukać po aukcjach internetowych. Apple wprowadziło wkładki douszne do AirPods Pro do swojego sklepu internetowego.

Wkładki douszne AirPods Pro: teraz zamienniki kupisz oficjalnie u Apple

W Apple Store czekają już pakiety wkładek dousznych do AirPods Pro, które sprzedawane są w pakietach po dwa komplety: w rozmiarach małym, średnim i dużym. Niezależnie od ich wielkości, pakiety te wycenione zostały na 39 złotych.

Zobacz też: Porównanie starych i nowych słuchawek Apple AirPods. Co się zmieniło?

Cenowo nie wygląda to tragicznie (no, przynajmniej taniej niż zestaw końcówek do Apple Pencil, które wyceniono na 89 zł) — ale pewnie i tutaj nie zabraknie głosów, że za drogo, że dodatki powinny być dostępne za darmo, albo jeszcze inne teorie. Sam korzystam z Huawei Freebuds 3, będących podróbką pierwszych AirPodsów — więc problemu nie ma. Ale jako wieloletni użytkownik urządzeń słuchawek a-jays doskonale znam temat zagubionych / zniszczonych końcówek i wynikających z tego konieczności kombinacji, podmianek, a nawet noszenia nieodpowiedniego rozmiaru. Bo zamienników w sklepach szukać było próżno.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu