Windows

Najnowsza aktualizacja Windowsa ma naprawić błędy związane z wyszukiwaniem. Najwyższa pora

Weronika Makuch
Najnowsza aktualizacja Windowsa ma naprawić błędy związane z wyszukiwaniem. Najwyższa pora
29

Microsoft bardzo chce naprawić wreszcie wszelkie usterki związane z wyszukiwaniem.

Nowa aktualizacja systemu Windows 10, według Microsoftu, naprawia część błędów dotyczących pola wyszukiwania. Użytkownicy Windowsa już od jakiegoś czasu narzekali na wyszukiwanie w systemie. Pisał o tym Konrad, mi również zdarzało się wściekać na komputer, który nie chciał odpowiednio współpracować. Po wpisaniu części nazwy aplikacji czy pliku użytkownicy oczekują przecież wyświetlenia jej i podobnie jej nazwanych. W zamian za to otrzymywaliśmy puste, szare i smutne okienko.

Nowa aktualizacja Windowsa ma naprawić uciążliwe błędy

Przez połączenia z siecią sugestie wyszukiwania lokalnego mieszały się z internetowym. W przeciągu ostatniego miesiąca wokół windowsowego wyszukiwania zapanował po prostu niezły chaos. Nowa aktualizacja ma sprawić, że większość problemów użytkowników zniknie. Koniec z pustym oknem w trakcie wyszukiwania. Oby faktycznie zaczęło to działać tak, jak powinno. Poprawiono oczywiście jeszcze kilka drobiazgów.

Zupełnie nowe menu Start, pasek zadań i centrum akcji. Windows 10X prezentuje się ładnie, ale czy praktycznie?

Pozbyto się błędu zmieniającego domyślny układ klawiatury. Naprawiono wyświetlanie interfejsu ustawień drukarki oraz problem uniemożliwiający niektórym aplikacjom dostęp do drukarek sieciowych. Poprawiono wydajność baterii w trybie Modern Standby. Usunięto błędy dotyczące Microsoft Narratora i ActiveXa. Aby sprawdzić, czy aktualizacja jest już dostępna wystarczy wejść w aktualizacje i zabezpieczenia w ustawieniach. Wśród dostępnych opcjonalnych aktualizacji należy odnaleźć KB4535996 i ją zainstalować.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu