Felietony

Wiedźmin 3 z nowym trybem rozgrywki New Game Plus. Nie będzie lekko

Paweł Winiarski
Wiedźmin 3 z nowym trybem rozgrywki New Game Plus. Nie będzie lekko
14

Ostatnim dodatkiem z pakietu 16 darmowych DLC do Wiedźmina 3 będzie nowy tryb rozgrywki. New Game Plus umożliwi ponowne przejście trybu fabularnego, z tą różnicą, że zachowamy umiejętności i ekwipunek z poprzedniego podejścia. Dodatek otrzymają wszyscy, niezależnie od platformy i sposobu zakupu g...

Ostatnim dodatkiem z pakietu 16 darmowych DLC do Wiedźmina 3 będzie nowy tryb rozgrywki. New Game Plus umożliwi ponowne przejście trybu fabularnego, z tą różnicą, że zachowamy umiejętności i ekwipunek z poprzedniego podejścia.

Dodatek otrzymają wszyscy, niezależnie od platformy i sposobu zakupu gry (pudełko/cyfrowa wersja). W przypadku PC-tów konieczne będzie natomiast zarejestrowanie gry na Steamie lub GOGu.

Przeciwnicy w nowym trybie będą dużo silniejsi, ale na tym polegają New Game Plus, nikt nie powinien być więc zdziwiony. Przygodę rozpoczniemy minimum od 30 poziomu. Jeśli poprzednie podejście zaliczyliście z poziomem niższym, gra automatycznie Wam go podwyższy do trzydziestki. Jeśli wyższym, rozpoczniecie NG+ na nim.

W wiedźminowym New Game Plus wybierzecie dowolny poziom trudności, a na samym początku otrzymacie miksturę oczyszczenia. Powinni skorzystać z niej wszyscy, którzy chcą wyzerować posiadane już umiejętności celem wypróbowania nowych konfiguracji. Do nowego trybu nie zabierzecie natomiast przedmiotów fabularnych, takich jak karty do Gwinta, przedmioty jednorazowego użytku czy książki. Nie podano jeszcze daty premiery dodatku.

Ręka do góry, kto zamierza spróbować. Mi to wygląda na świetny powód do kolejnego przejścia Wiedźmina 3.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu