Niezgrani

Wiedźmin 3: Dziki Gon : nowe filmy z rozgrywki i nie tylko!

Grzegorz Marczak
13

Tomek opisał wam już pierwsze wrażenia z pokazu na którym byliśmy w siedzibie CDP Red, ja natomiast mam dla was przedsmak tego co czeka nas w maju czyli nowe filmy z Wiedźmina 3. Na poniższych materiałach znajdziecie zarówno sam gamplay jak również cutscenki, przy czym polecam bardzo obejrzeć kil...

Tomek opisał wam już pierwsze wrażenia z pokazu na którym byliśmy w siedzibie CDP Red, ja natomiast mam dla was przedsmak tego co czeka nas w maju czyli nowe filmy z Wiedźmina 3.

Na poniższych materiałach znajdziecie zarówno sam gamplay jak również cutscenki, przy czym polecam bardzo obejrzeć kilka razy fragmenty w których pokazany jest otwarty świat. Na mnie zrobiło to bardzo duże wrażenie bo choć grałem w niejedną grę w otwartym świecie to jednak takich widoków i krajobrazu chyba nie widziałem.

Zapraszam do oglądania:

Zacznijmy od blisko 5 minutowego pokazuj z gry na którym zobaczycie Wieśka w akcji z mieczem i czarami oraz pokaz jazdy konnej i wizytę w wiosce. Polecam zwrócić uwagę na otoczenie i krajobraz - niesamowicie to wygląda :

Kolejny film przedstawia drogę nad wybrzeże oraz walkę z smokami (ok małym smoczkami), nawet w wodzie potrafią bestie atakować. No i jest jeszcze pływający Wisiek

Wiesiek w wannie w cutscence :

Cutscena walki z bestią

I kolejny fragment gamplay połączony z cutsceną:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

the witcher 3witcher 3