Wideo Testy

Testy i recenzje wideo na Antyweb!

Grzegorz Ułan
25

Wielokrotnie w komentarzach pod naszymi wpisami zadawaliście nam pytania, czy nie warto byłoby pójść w ten segment na Antyweb. Równie często zastanawialiśmy się już nad tym kierunkiem i nawet dokonaliśmy kilku prób w tym zakresie. Między innymi w tym celu powstał nasz kanał AntywebTV. Wykorzystyw...

Wielokrotnie w komentarzach pod naszymi wpisami zadawaliście nam pytania, czy nie warto byłoby pójść w ten segment na Antyweb. Równie często zastanawialiśmy się już nad tym kierunkiem i nawet dokonaliśmy kilku prób w tym zakresie. Między innymi w tym celu powstał nasz kanał AntywebTV.

Wykorzystywaliśmy go jednak w sporadycznych przypadkach, przy okazji jakiś testów jako dodatek lub wyjazdów na konferencje jako pierwsze wrażenia z prezentowanych produktów. Brakowało nam jednak w tym wszystkim doświadczenia, umiejętności, sprzętu i co najważniejsze... dobrego głosu. To ostatnie wbrew pozorom to jedna z najważniejszych kwestii, która jest niezbędna, by materiały wideo przyjemnie się oglądało od początku do końca.

Postanowiliśmy więc nawiązać współpracę z zespołem, który ma już doświadczenie w realizacji wideo recenzji i dysponuje tym wszystkim czego nam zabrakło. Wybór padł na Technikalia TV, gdzie takie testy przeprowadza głównie redaktor Konrad Domański.

Wszelkie nowości i testy prezentowane przez zespół Technikalia TV będziemy równolegle publikować na Antyweb, a najciekawsze pozycje znajdziecie w jednym miejscu w specjalnie przygotowanej podkategorii na Antyweb. Już za chwilę pojawi się tam pierwszy wideo test smartfonu Sony Xperia Z3.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia zapowiedzi kolejnej recenzji, która również się u nas pojawi, a mianowicie na razie wstępny test Nokia Lumia 735.

Mamy wielką nadzieję, że pomysł ten przypadnie Wam do gustu i spotka się z pozytywnym odbiorem, a być może w przyszłości rozszerzymy tę współpracę o testy i recenzje realizowane wspólnie przez redaktorów Antyweb i Technikalia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo