13

Wesołych i spokojnych świąt!

Koniec z przyjemnościami, czas brać odkurzacz w dłoń i przygotować się do świąt. U mnie wprawdzie choinka już stoi, natomiast przed nami jeszcze sprzątanie całego mieszkania. Także, szybka kawa i do roboty. Życzeń już pewnie dostaliście całe mnóstwo i to w różnej formie. Z mojej strony i od całej ekpiy Antyweb – chciałbym wam życzyć […]

Koniec z przyjemnościami, czas brać odkurzacz w dłoń i przygotować się do świąt. U mnie wprawdzie choinka już stoi, natomiast przed nami jeszcze sprzątanie całego mieszkania. Także, szybka kawa i do roboty.

Życzeń już pewnie dostaliście całe mnóstwo i to w różnej formie. Z mojej strony i od całej ekpiy Antyweb – chciałbym wam życzyć przede wszystkim spokojnych świąt, przerwy od codziennej pogoni za obowiązkami, czasu na rodzinny spacer i dużo dużo śniegu, który w tym roku niestety nie zdąży już chyba na wigilię.

Dzisiaj jeszcze na Antyweb świetny tekst Jana czyli druga część recnezji Assusa (będzie o grach, linkusie i oczywiście podsumowanie) i na tym kończymy.