Moje przemyślenia

[Aktualizacja] Flaker.pl był (?) świetnym polskim serwisem

GM
Grzegorz Marczak
40

Flaker.pl zniknął z sieci, nie ma ani pożegnalnej informacji ani też żadnej wzmianki o chwilowych problemach technicznych. Jeśli to faktycznie koniec, to moim zdaniem wielka szkoda. To chyba właśnie Flaker jako pierwszy wciągnął mnie w serwisy livestreamingowe, mogę śmiało powiedzieć że była to...

Flaker.pl zniknął z sieci, nie ma ani pożegnalnej informacji ani też żadnej wzmianki o chwilowych problemach technicznych. Jeśli to faktycznie koniec, to moim zdaniem wielka szkoda. To chyba właśnie Flaker jako pierwszy wciągnął mnie w serwisy livestreamingowe, mogę śmiało powiedzieć że była to taka polska wersja Google+ które wtedy nie było pewnie nawet jeszcze w planach.

W pewnym momencie, Flaker.pl stał się też miejscem gorących branżowych dyskusji i była duża szansa że będzie to dobry krok w rozwoju serwisu. Warto też wspomnieć, że Flaker od początku miał funkcje, którymi dopiero nie dawno może się pochwalić Twitter nie wspominają o tych których ten wielki mikroblogowy twór nadal nie oferuje.

Flaker.pl był świetny, do momentu kiedy świetnym być przestał. Nie chcę tutaj rozbierać na drobne przyczyny niepowodzenia, jest ich pewnie bardzo dużo na czele oczywiście wszechobecnym Facebookiem, który wyssał z flakera życie.

Mimo wszystko należą się duże podziękowania Netguru za to, że stworzyli tego typu polski serwis i tak długo go utrzymywali przy życiu. Jak na swoje czasy był to bowiem świetny i nie tuzinkowy serwis społecznościowy.

[Aktualizacja]

No i przedwcześnie pochowałem Flakera. Uwielbiam takie akcje, sprawdzałem wcześniej i jeszcze momencie pisania tego tekstu Flaker nie działa, pytałem się na Facebooku od jak dawna nie ma go w sieci. Czytelnicy powiedzieli, że od kilku dni. Puszczam tekst i...Flaker działa :)

No ale najważniejsze, że jest online.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

flaker.pl