Felietony

Wertowanie stron w e-bookach w iPadzie będzie bardzo realistyczne. Zobacz wideo

Michał Majchrzycki
Wertowanie stron w e-bookach w iPadzie będzie bardzo realistyczne. Zobacz wideo
6

Dobrze znamy tę przyjemność. Szelest papierowych stron przewracanych palcami. Niestety, mimo wszelkich zalet, przyjemności obcowania z prawdziwą książką e-booki nie oferują. Możliwe, że zmieni się to niedługo, bo trwają prace nad kolejnymi udogodnieniami podczas czytania elektronicznych książek. Na...

Dobrze znamy tę przyjemność. Szelest papierowych stron przewracanych palcami. Niestety, mimo wszelkich zalet, przyjemności obcowania z prawdziwą książką e-booki nie oferują. Możliwe, że zmieni się to niedługo, bo trwają prace nad kolejnymi udogodnieniami podczas czytania elektronicznych książek. Na przykład nad błyskawicznym wertowaniem.

Projekt opracował instytut KAIST z Korei Południowej. Błyskawiczne wertowanie ma pojawić się w iPadach przy wykorzystaniu technologii multidotyku. Za pomocą prostego gestu użytkownik będzie mógł szybko przerzucać wiele stron w e-booku, podobnie jak w zwyczajnej książce. Projekt wygląda świetnie, zwłaszcza jeżeli zależy nam na prędkim przejrzeniu książki. Zresztą, zobaczcie sami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu