Aplikacje webowe

Odtwarzaj bezprzewodowo muzykę i filmy z telefonu w dowolnej przeglądarce

GU
Grzegorz Ułan
4

Bezprzewodowe zarządzanie zawartością telefonu z poziomu przeglądarki, to nie jest temat nowy. Mamy do tego prawdziwe kombajny, na przykład AirDroid, bez którego nie wyobrażam sobie już pracy, z uwagi na szybką opcję pobierania na dysk komputera zdjęć czy zrzutów ekranu. Ale nie wszyscy potrzebują aż tak zaawansowanych narzędzi, potrzebują jedynie czasem odtworzyć wybrane pliki ze składowanej tam muzyki czy filmów na dużym ekranie, pracując akurat na desktopie.

Dla takich osób powstało narzędzie Weezzler. Wszystko, czego potrzeba, by zacząć z niego korzystać, to zainstalować ich aplikację na smartfonie z Androidem, uruchomić i przepisać wyświetlony kod na stronie http://www.weezzler.com/.

Po jego wpisaniu uruchomi się interfejs aplikacji webowej, która przeskanuje smartfona w poszukiwaniu plików audio i wideo. Po znalezieniu wszystkich pozycji możemy wygodnie odsłuchiwać wszystkie pliki muzyczne czy oglądać zgromadzone materiały wideo. Jest też opcja wyświetlania na pełnym ekranie czy pobrania wybranych pozycji na dysk.

Dostępne są też suwaki do regulacji głośności czy do przewijania muzyki lub filmów oraz możliwość dodawania różnych pozycji do kolejki odtwarzania. Można również użyć aplikacji mobilnej jako pilota do odtwarzania multimediów w przeglądarce, czyli wybierać pliki, sterować głośnością, przewijaniem czy również tworzyć kolejki.

Oczywiście, tak jak wspomniałem na początku, jeśli korzystacie z narzędzi typu AirDroid, podobną funkcjonalność znajdziecie w webowej aplikacji, do tego oprócz filmów i muzyki, w podobny sposób można przeglądać katalog zdjęć.

Strona główna Weezzler
Aplikacja mobilna do pobrania z Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: