Gry

Wciel się w hakera - zachęca Ubisoft. Zagracie w Watch Dogs 2?

Konrad Kozłowski
Wciel się w hakera - zachęca Ubisoft. Zagracie w Watch Dogs 2?
4

Doskonale pamiętam jak duże wrażenie zrobiła na mnie zapowiedź pierwszej części Watch Dogs. O tym, jak sporym rozczarowaniem okazała się sama gra, szczególnie pod względem wizualnym, nie muszę Wam chyba przypominać. Ubisoft postanowił jednak ożywić markę Watch Dogs zapowiadając na jesień, a dokładnie 15 listopada, premierę drugiej części.

Podczas premiery na ogólniedostępnym livestreamie poznaliśmy nowy pomysł na Watch Dogs 2. Według zapewnień pracowników firmy gra powstała niejako w odpowiedzi na najczęstsze zarzuty wobec części pierwszej. Tym razem zamiast Chicago akcja będzie miała miejsce w San Francisco, czyli region gdzie swoje siedzibby mają największe firmy technologiczne (których nazwy zostały oczywiście poprzekręcane). Głównym bohaterem jest Marcus Holloway, który postanawia oczyścić swoje imię z ciążących na nim niesłusznych zarzutów.

Wszystkie premierowe materiały są już dostępne w sieci, niektóre nawet niedługo przed samym oficjalnym debiutem, znajdziecie je poniżej. Między innymi możecie zapoznać się z głównym trailerem, zapisem livestream'a z dzisiejszego popołudnia oraz porównanie rzeczywistego San Francisco z tym z gry. Już podczas E3 (konferencja startuje 13.06) powinniśmy zobaczyć kawałek gameplay'u. Jesteście zainteresowani?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Watch Dogs