Kino

Wataha i Belfer w kinie - zobacz premiery na dużym ekranie!

Konrad Kozłowski
Wataha i Belfer w kinie - zobacz premiery na dużym ekranie!
12

Pod koniec wakacji zadałem Wam pytanie, które z seriali chcielibyście zobaczyć na kinowym ekranie. Nie sądziłem, że nieco ponad miesiąc później będę mógł z przyjemnością opisać kolejne plany sieci kin Helios, które zakładają seanse pierwszych odcinków nowych sezonów Watahy i Belfra.

Przy każdej możliwej okazji będę powracał do dwóch świetnych akcji zorganizowanych najpierw przez Multikino, a w późniejszym czasie przez sieć Helios. Pierwsza z sieci zaproponowała swoim widzom specjalny odcinek serialu Sherlock - hitu stacji BBC. Sala wypełniła się po brzegi, przynajmniej na tym seansie, w którym uczestniczyłem, a widzowie z całą pewnością wybraliby się nie tylko na pojedyncze odcinki prezentowane na kinowym ekranie, ale także maratony zawierające np. wszystkie 3 epizody danego sezonu. Niestety, najwyraźniej nie ma co liczyć na tego typu  wydarzenie, co - według mojej wiedzy - wynika z decyzji dystrybutora.

Seriale w kinie - jestem na tak!

Sieć Helios kontynuuje natomiast rozpoczętą sukcesem serię seansów - wszystko zaczęło się od finału sezonu Gry o tron, który przyciągnął do kin ogromne rzesze ludzi. Obydwie jesienne, acz gorące premiery serialowe od HBO i Canal+ również będzie można obejrzeć w kinowym fotelu - mowa naturalnie o drugich sezonach Watahy oraz Belfra. Zapowiedziane pokazy dotyczą tylko pierwszych odcinków, ale to chyba całkiem niezły pomysł na doświadczenie powrotu obydwu hitów, prawda?

Wataha w kinie - pokazy 15 października

W przypadku biletów na pokaz Watahy obowiązuje taka sama zasada, jak było to przy Grze o tron - w odpowiednim formularzu zgłaszamy chęć odebrania biletów na seans, a później musimy zgłosić się po niego w kinie. Tylko wtedy, trzymając bilet w ręce, możemy być pewni miejsca na sali. Pierwszy odcinek drugiego sezonu Watahy zobaczycie w kinach sieci Helios już 15 października o 20:10, czyli dokładnie w tym samym czasie, gdy odbędzie się emisja w telewizji. Warto dodać, że od samego poranka, w niedzielę 15 października, w HBO Go pojawią się dwa pierwsze odcinki drugiej serii Watahy. Lista kin, gdzie odbędą się pokazy w regulaminie akcji.

Belfer w kinie - pokazy 22 października

Dla fanów Belfra mam również dobre wiadomości, ponieważ  22 października o 20:30, czyli godzinę przed emisją w telewizji, Helios organizuje pokazy pierwszego odcinka serialu Canal+. Biletów na seans nie zarezerwujemy, można je tylko nabyć - na stronie internetowej kina bądź w kasach. Cena biletu to równo 20 złotych. Lista kin, gdzie odbędą się pokazy w regulaminie akcji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu