Wywiady

Thriller polityczny jedyny w swoim rodzaju. Deep State powraca i zmusza do myślenia

KK
Konrad Kozłowski
0

Deep State powrócił z 2. sezonem na FOX, a my mieliśmy szansę porozmawiać z gwiazdą najnowszej serii - Waltonem Gogginsem - który pojawia się w centrum wydarzeń politycznego thrillera od FOX.

Waltona Gogginsa możecie kojarzyć z takich produkcji jak The Shield, Six czy Justified. Teraz dołączył do obsady politycznego thrillera Deep State, który w poprzednim sezonie był określany produkcją szpiegowską. Profil serialu zmienia się, podobnie jak główna postać - teraz to Nathan Miller znalazł się w centrum wydarzeń będących kontynuacją wątków z pierwszej serii. Deep State debiutował przed rokiem na antenie FOX i okazał się naprawdę solidnym zaskoczeniem, więc powrót do ramówki kanału nie był żadną niespodzianką. O czym opowiada 2. sezon Deep State?

W drugim sezonie poznamy kulisy niejasnych układów i zasady działania tajnych, zakulisowych machinacji.  Po fiasku operacji na Bliskim Wschodzie, uwagę ludzi trzymających władzę skupiają bogate złoża surowców naturalnych w krajach biednej Afryki Subsaharyjskiej. Trwa pierwsza brudna wojna o czystą energię. W najnowszym sezonie dowiemy się także więcej na temat życia poznanych w pierwszej części bohaterów, będziemy świadkami wielkiego upadku bohatera i spisku, którego inspiratorzy chcą przedstawić pewną osobę w oczach Zachodu jako niebezpiecznego terrorystę.

„Deep State” – przedpremierowa recenzja. Duży serial szpiegowski na małym ekranie.

O współpomysłodawcd serialu Deep State: Tajny układ, Matthew Parkhillu, który pracuje przy nim jako scenarzysta, główny producent i reżyser , w swoich wypowiedziach często wspomina Walton Goggins. Czy przed rozpoczęciem współpracy miał okazję zobaczyć debiutancką serię?

.

Czym różnią się sezony 1. i 2. z jego perspektywy?

e.

Jak wspominałem, Walton Goggins przed Deep State występował w The Shield czy Six - jak bardzo różniła się praca nad tymi serialami?

.

Skoro Deep State: Tajny układ wciąga nas w tak skomplikowanej intrygi, to jak blisko mu do rzeczywistości?

.

Jak odbyło się dołączenie do obsady w serialu w trakcie jego trwania?

.

Czy serial nawiązuje do prawdziwych wydarzeń?

.

Jakie są powody, dla których pownniśmy obejrzeć drugi sezon Deep State: Tajny układ?

.

Nowe odcinki Deep State: Tajny układ możecie oglądać na FOX w niedziele o 20:10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu