Felietony

Wakacje z Adsense - ja już mam dosyć

Grzegorz Marczak
Wakacje z Adsense - ja już mam dosyć
41

Od jakiegoś czasu intensywnie szukam miejsca na wakacje w Grecji (nie jest prosto znaleźć dobry hotel w miejscu w którym się nigdy nie było, trzeba korzystać z takich wynalazków jak holidaycheck itp.) tak więc ostatnio spora część moich zapytań do przeglądarki Google zawiera takie słowa jak "wakacje...

Od jakiegoś czasu intensywnie szukam miejsca na wakacje w Grecji (nie jest prosto znaleźć dobry hotel w miejscu w którym się nigdy nie było, trzeba korzystać z takich wynalazków jak holidaycheck itp.) tak więc ostatnio spora część moich zapytań do przeglądarki Google zawiera takie słowa jak "wakacje" "wczasy" "Grecja".

Wspaniały system reklamowy Google zareagował na moje usilne prośby znalezienia dobrych wakacji i postanowił mi pomóc. Od teraz na jakiejkolwiek stronie nie jestem mam serwowane reklamy biur podróży.

Kompletnie niezależnie od treści serwisu i jego głównej tematyki. Oczywiście reklamy biur podróży widzę również na Antyweb i innych serwisach technologicznych - to się dopiero nazywa reklama kontekstowa :)

Ciekawy jestem kiedy to się skończy bo choć doceniam zaawansowany system dopasowywania reklam do moich potrzeb to jednak z czasem staje się to drażniące. No i jeszcze jedna uwaga - jeśli już Google wpycha mi na siłę reklamy biur podróży to przypomnę, że poszukiwany przeze mnie kierunek to Grecja :)Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleAdSense