Mobile

To już prawdziwy kombajn - od dziś w SkyCash zamówisz też taksówkę

GU
Grzegorz Ułan
6

Kombajn to może zbyt pejoratywne określenie, bo to dobra wiadomość - coraz więcej usług mamy dostępnych w tym rozwiązaniu mobilnym, dzięki czemu zamiast na przykład 6 aplikacji, możemy zainstalować na swoim smartfonie jedną.

Dziś do katalogu usług, dostępnych z poziomu SkyCash dopisujemy możliwość zamówienia taksówki - to efekt nawiązania współpracy pomiędzy operatorem tej platformy mobilnej z iTaxi.

Jarosław Mazek, CEO SkyCash:

Podróżowanie ze SkyCash będzie jeszcze wygodniejsze. Współpraca z iTaxi pozwala naszym użytkownikom zaplanować swoją podróż już od samego progu swojego domu. Partnerstwo to uzupełnia nasze portfolio o kolejną komplementarną usługę w obszarze komunikacji, której oczekiwali nasi użytkownicy.

Jak to działa w aplikacji? By zamówić taksówkę w Skycash wystarczy wybrać odpowiedni kafelek na ekranie głównym aplikacji i podać konkretny adres, pod który chcemy się udać. To wszystko, taksówkarz odbierze nas z naszej lokalizacji i zawiezie pod wskazany adres, a płatność za kurs pobrana zostanie z naszej portmonetki w SkyCash.

Jarosław Grabowski, CEO iTaxi:

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę ze SkyCash. Nasze rozwiązania wzajemnie się uzupełniają i użytkownicy będą mieć większy wybór środków transportu, w tym możliwość zamówienia iTaxi. Wierzę, że to początek dobrej i owocnej współpracy.

Oprócz dzisiejszej nowości, z katalogu usług już dostępnych w SkyCash można wymienić opcję zakupu biletów kolejowych (InterCity i wszystkich pozostałych przewoźników poza Kolejami Małopolskimi i Regionalnymi) oraz komunikacji miejskiej. Poza tym opłacanie parkingów, kupowanie biletów lotniczych, wypłacanie gotówki z bankomatów czy natychmiastowe przelewy między użytkownikami oraz płatności za rachunki.

Źródło: iTaxi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: