Telekomy

No w końcu! Za usługi w Orange Flex zapłacicie już BLIKIEM. 50 zł w prezencie dla nowych klientów

GU
Grzegorz Ułan
22

Orange Flex to submarka naszego pomarańczowego operatora, która działa na zasadzie subskrypcji, podobnie jak Netflix czy HBO GO. Do tej pory, aby skorzystać z tej oferty musieliśmy podpinać do ich aplikacji mobilnej swoją kartę płatniczą, teraz to się zmieni.

Nie jestem zwolennikiem zostawiania danych karty płatniczej w każdym miejscu w sieci, czy to w serwisach streamingowych (wolę podpinać PayPal) czy w sklepach internetowych, gdzie szukam tylko opcji płatności właśnie BLIKIEM.

Od teraz opcja ta dostępna będzie też dla obecnych i nowych klientów Orange Flex.

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę, która pojawi się w sekcji „Płatności” w aplikacji. Z tych środków pobierane będą płatności za wszystkie zakupy w Orange Flex, które należy każdorazowo potwierdzić poprzez wpisanie kodu BLIK (wygenerowanego w aplikacji bankowej).

Tak więc będzie to działało, podobnie jak doładowania w ofertach na kartę, w zależności od wybranego planu czy dodatkowej usługi typu Music Pass czy Video Pass, opłata za nie będzie pobierana z wpłaconych środków, przy wykorzystaniu BLIKA.

Opcja dostępna jest dla obecnych i nowych klientów, jednak tym nowym, którzy czekali na BLIKA, nie chcąc podpinać swojej karty płatniczej polecam się wstrzymać do 6 lutego. Wtedy to rusza promocja „Płać BLIK w Orange Flex”, dzięki której nowi klienci przy aktywacji planu w Orange Flex i wyboru płatności BLIKIEM, otrzymają 50 zł po miesiącu korzystania z niego. Wystarczy podczas aktywacji wpisać w aplikacji kod promocyjny - BLIKFLEX.

Źródło: Orange.

Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski. Z BLIKA mogą korzystać również klienci Getin Banku, BNP Paribas, Credit Agricole, Inteligo, T-Mobile Usługi Finansowe oraz Banku Pekao S.A.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: