Telekomy

To się nazywa promocja! W Netii światłowód do 300 Mb/s za 50 zł, a Tidal i HBO GO po 10 zł miesięcznie

Grzegorz Ułan
To się nazywa promocja! W Netii światłowód do 300 Mb/s za 50 zł, a Tidal i HBO GO po 10 zł miesięcznie
26

Netia z okazji Black Friday i Cyber Monday przygotowała świetną ofertę na dostęp do światłowodów i serwisów streamingowych, muzycznego - Tidal i z filmami i serialami - HBO GO.

Zbliżające się wielkimi krokami promocje z okazji Black Friday i Cyber Monday, muszą też wyzwolić w nas wielką czujność przed niby promocjami. Dziś jednak dostaliśmy informację od Netii o nowej ofercie, obowiązującej tylko do 9 grudnia, która rzeczywiście wygląda nad wyraz atrakcyjnie, zwłaszcza dla osób poszukujących światłowodów w dobrej cenie i korzystają do tego z HBO GO i Tidal. Można w niej sporo zaoszczędzić, zwłaszcza uwzględniając ostatnią podwyżkę cen za dostęp do HBO GO.

Zacznijmy od światłowodów. do tej pory za 50 zł można było zamówić internet z prędkością do 150 Mb/s, teraz Netia podwyższa w tej samej cenie prędkość do 300 Mb/s i w ramach tej promocji dostajemy ten światłowód na 3 miesiące za darmo.

Co więcej, jeśli w procesie zamówienia w tym okresie promocyjnym, dobierzemy do wyżej wspomnianego światłowodu dostęp do Tidala lub HBO GO zapłacimy za oba po 10 zł. Łącznie więc, za światłowód i Tidal przez 3 miesiące dostaniemy za darmo, a przez pozostałe 21 miesięcy 60 zł. Podobnie sprawa się ma z zestawem z dostępem do HBO GO, a jeśli się zdecydujemy na obie usługi streamingowe - 70 zł.

Jak łatwo policzyć, w pierwszym wariancie z Tidalem w zestawie zaoszczędzicie 209, 97 zł przez pierwsze 3 miesiące, a w kolejne 21 miesięcy dodatkowe 209,79 zł. Razem - 419,76. Opcja z HBO GO (nowa cena to 24,90 zł) z kolei to 224,70 zł przez 3 miesiące i 312,90 zł, razem - 537,60 zł.

W przypadku, gdy decydujecie się na wykupienie od razu dwóch serwisów - Tidal i HBO, oszczędność się zsumuje do kwoty 957,36 zł, a w zestawie otrzymujecie też światłowód z dwa razy większym limitem prędkości.

Źródło: Netia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu