Ciekawe strony

W nawiązaniu do wymarzonego odtwarzacza mp3... [do kawy]

Jakub Tepper
W nawiązaniu do wymarzonego odtwarzacza mp3... [do kawy]
13

Janek podzielił się z nami dziś swoimi frustracjami odnośnie braku spełniających jego wymogi odtwarzaczy mp3. Szczerze mówiąc niezupełnie popieram go w tej kwestii, ale to wynika zapewne z trybu życia. Poruszając się głównie autem trudno zauważyć brak odpowiednich odtwarzaczy. Ba, ostatnio zdziwiło...

Janek podzielił się z nami dziś swoimi frustracjami odnośnie braku spełniających jego wymogi odtwarzaczy mp3. Szczerze mówiąc niezupełnie popieram go w tej kwestii, ale to wynika zapewne z trybu życia. Poruszając się głównie autem trudno zauważyć brak odpowiednich odtwarzaczy. Ba, ostatnio zdziwiło mnie w nowym Citronie C5, że jest w nim nie tylko standardowy mp3player, ale również dysk twardy z możliwością zrzucania na niego wszystkiego, co podepniemy do konsoli. Z płyt również. Wygodne!

Ale ja nie o tym. Francisco Paz osiągnął już finansowo w życiu na tyle dużo, że może oddać się swoim pasjom. A jego marzenie to stworzenie... robota, którego można całkiem praktycznie wykorzystać. Co łączy Qbo z naszym Jankiem?

Nowy film umieszczony przez Francisco, gdzie pokazuje jak Qbo odtwarza muzykę właśnie. Tradycyjne przyciski zostały zastąpione gestami, ale kontrola nie działa natychmiastowo - około sekundy należy rękę przytrzymać.

Mimo wszystko pracuje to całkiem przyjemnie i z pewnością zostanie jeszcze dopracowane. Polecam Wam zresztą stronę projektu Qbo, gdzie znajdziecie także inne filmy i prezentacje możliwości sympatycznego robota. Rozpoznawanie obiektów czy twarzy, jak na para-garażową robotę, robi wrażenie. Wall-E jest coraz bliżej.

To jak, miłośnicy mp3 - taki odtwarzacz Wam pasuje?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

mp3robot