19

W końcu kompletna porównywarka i wyszukiwarka produktów w polskim internecie

Znane nam obecnie porównywarki cen to w głównej mierze proste przeszukiwanie ofert dostępnych w sieci sklepów internetowych. Często to tylko jeden z elementów naszych poszukiwań wybranych do zakupu produktów. Z porównywarek przechodzimy do osobnego przeszukiwania serwisów aukcyjnych czy ogłoszeniowych, w różnej kolejności w zależności od naszych preferencji. Dziś otrzymaliśmy informację o serwisie Notanio.pl, który chce […]

Znane nam obecnie porównywarki cen to w głównej mierze proste przeszukiwanie ofert dostępnych w sieci sklepów internetowych. Często to tylko jeden z elementów naszych poszukiwań wybranych do zakupu produktów. Z porównywarek przechodzimy do osobnego przeszukiwania serwisów aukcyjnych czy ogłoszeniowych, w różnej kolejności w zależności od naszych preferencji.

Dziś otrzymaliśmy informację o serwisie Notanio.pl, który chce skupić w sobie wszystkie dostępne w sieci oferty (zastrzegają, że zawsze aktualne).

fsc_htc_one_notanio_pl

Osobiście najbardziej zainteresowała mnie opcja przeszukiwania serwisów ogłoszeniowych. Sprawdziłem na kilka haseł – działa bez zarzutu. Zobaczymy przy dłuższym korzystaniu czy projekt da radę zastąpić obecne na rynku porównywarki cen. Na razie wygląda to obiecująco.