Polska

W inPost wszystko jest w porządku, paczki dochodzą na czas, klienci zadowoleni

Grzegorz Ułan
W inPost wszystko jest w porządku, paczki dochodzą na czas, klienci zadowoleni
97

Od rana obserwuję dziwne zjawisko na profilu FB InPostu, przeglądając ich posty i komentarze można odnieść wrażenie, że gorący okres związany z Black Friday i Cyber Monday, a także tygodniem darmowej dostawy na Allegro przebiega bez większych zakłóceń.

Pamiętamy rok temu, to był istny najazd na FB, rozwścieczonych klientów, którzy czekali na paczki po kilka tygodni, a prowadzący profil nie nadążali z odpowiedziami.

Do obserwacji tego profilu zachęcił mnie artykuł na Business Insider Polska, gdzie możemy przeczytać o ogromnych kolejkach, zapchanej infolinii i skargach na znaczne opóźnienia.


Pod tym postem zostawionych zostało aktualnie ponad 120 komentarzy, widać kilka.

A co się dzieje na profilu InPostu? Istna sielanka, wszyscy zadowoleni, wszyscy ci, których komentarze widnieją pod postami. Prześledziłem ostatnie posty, ciężko tam szukać negatywnych opinii, ale licznik nie kłamie. Ponad setka komentarzy i oznaczeń wrrr zostaje, ale same negatywne komentarze hurtowo są usuwane.


Pod tym postem koło 10 była setka komentarzy, teraz jest ponad 200, widać tylko kilka.

Ich prawo, ale czy to nie zaciemnia tylko rzeczywistego obrazu? Ten tydzień to był tylko przedsmak, wielu Polaków wstrzymuje się do ostatniej chwili z prezentami, a widząc taki obraz będą spokojnie czekali, wiedząc, że przesyłka dotrze na czas, bo przecież wszystkim dociera.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot