Seriale

To może być najlepszy polski serial na Netflix. Zobaczcie pierwszy zwiastun W głębi lasu

Paweł Winiarski
To może być najlepszy polski serial na Netflix. Zobaczcie pierwszy zwiastun W głębi lasu
8

Polski oryginalny serial na Netflix doczekał się pierwszego zwiastuna. Robi wrażenie i zapowiada świetne widowisko na wysokim poziomie.

O W głębi lasu, czyli drugim polskim serialu dla Netflix pisaliśmy kilka dni temu przy okazji pierwszego, krótkiego klipu promocyjnego. Tego typu materiały mają nas nastawić do premiery pierwszego pełnego zwiastuna. Czekaliśmy i się doczekaliśmy.

W głębi lasu rozgrywać się będzie w Polsce dwóch okresów - 1994 roku i 2019 roku. Opowie o losach warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, którego siostra zaginęła w nieznanych okolicznościach, podczas leśnego obozu. Prowadząc jedną ze spraw natrafia na ciało, które może być w jakiś sposób powiązane z zaginięciem jego siostry. Mają być głęboko skrywane tajemnice rodzinne, ciekawy - gęsty - klimat, co daje się odczuć oglądając pierwszy zwiastun serialu.

Mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć, że naszym drugim oryginalnym serialem wyprodukowanym w Polsce będzie adaptacja powieści W głębi lasu autorstwa Harlana Cobena – pełnej tajemnic historii rozgrywającej się w dwóch planach czasowych. ATM Grupa zaprosiła do współpracy najlepszych producentów, scenarzystów i reżyserów, którzy stworzyli wierną adaptację książki, a jednocześnie nadali jej lokalnego kolorytu i wprowadzili bohatera, który idealnie dopełnia wciągającą opowieść o utraconej niewinności i oczyszczeniu, jakie niesie ze sobą prawda.

– mówi Michael Azzolino, dyrektor ds. międzynarodowych produkcji oryginalnych w Netflix.

Za W głębi lasu odpowiedzialni są Leszek Dawid, Bartosz Konopka, Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Produkcją ma zając się ATM, serial będzie bazował na powieści Harlana Cobena.

Serial ma pojawić się na platformie Netflix już za miesiąc, czyli 12 czerwca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu