Technologie

Nowy elektroniczny papieros na rynku. Oto Vype ePen 3

Jakub Szczęsny
Nowy elektroniczny papieros na rynku. Oto Vype ePen 3
1

Rynek nowoczesnych zamienników papierosów tradycyjnych rozwija się coraz szybciej. Z papierosów elektronicznych, które według Public Health England są 95% mniej szkodliwe, w Wielkiej Brytanii korzysta już 2,9 milionów osób. 1,5 miliona z nich całkowicie przestało palić tradycyjne papierosy. Vype ePen 3, który pojawił się na polskim rynku w czerwcu, na wyspach został nazwany „prawdziwą alternatywą dla palenia”.

Vype ePen 3 wyróżnia się na tle innych propozycji. Jego obsługa ogranicza się głównie do intuicyjnej wymiany wkładów, co trwa dosłownie kilka sekund. Urządzenie wykorzystuje system zamknięty – dlatego nie ma potrzeby uzupełniania płynu wewnątrz wkładu, co dla niektórych było powodem, żeby nadal pozostawać przy paleniu tradycyjnych papierosów.

Bardzo istotne jest to, że Vype ePen 3 otrzymał w Zjednoczonym Królestwie tytuł Produktu Roku w kategorii papierosów elektronicznych, w wyniku badania ponad 10 tys. użytkowników. Vype ePen 3 zyskał uznanie za wykorzystanie innowacyjnej technologii, która może stanowić prawdziwą alternatywę dla dorosłych palaczy i użytkowników innych e-papierosów.

Jak powstał Vype ePen 3?

British American Tobacco, właściciel marki Vype podaje, że Vype ePen 3 został skonstruowany w Wielkiej Brytanii, gdzie poddano go bardzo rygorystycznym procedurom odnoszącym się do jakości oraz bezpieczeństwa.

Wielomiesięczne testy, opinie ekspertów i naukowców, a także badania wykonane na grupie 2 tys. osób zaowocowały powstaniem trzeciej generacji urządzeń Vype ePen. Zamknięte wkłady zawierają w sobie sole nikotynowe i dostępne są w trzech wariantach: Master Blend (mieszanka gładkich, prażonych nut tytoniowych), Crisp Mint (orzeźwiająca mięta) oraz Wild Berries (świeża mieszanka dzikich jagód z subtelną nutą wanilii), każdy z nich dostępny w dwóch wersjach odnoszących się do ich “mocy” - 12 mg/ml oraz 18 mg/ml.

Vype ePen 3 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych a sercem urządzenia jest wydajny akumulator o pojemności 650 mAh. Dostępny jest m.in. w sieci sklepów eSmoking World już od 90 złotych - w zestawie znajduje się urządzenie Vype ePen 3 oraz dwa wkłady.

Vype ePen 3 to zaawansowane urządzenie intuicyjne w obsłudze, które dzięki wielu testom zebrało bardzo pozytywne recenzje, przewyższające oczekiwania konsumentów zarówno papierosów tradycyjnych, jak i e-papierosów. Vype ePen 3 dostarcza dorosłym palaczom doświadczenie, które jest prawdziwą alternatywą dla tradycyjnych papierosów. Tym samym powiększamy nasz wybór potencjalnie mniej szkodliwych produktów dostępnych w Polsce.

Komentuje BAT

Alternatywa dla papierosów

Obok papierosów elektronicznych na rynku dostępne są także produkty podgrzewające tytoń. BAT Polska oferuje w Polsce również technologię podgrzewania tytoniu o nazwie glo, w której główną rolę odgrywają wkłady zawierające wysokiej jakości tytoń. Podgrzewanie eliminuje proces spalania, dzięki czemu glo generuje znacznie mniej zapachu w porównaniu do tradycyjnych papierosów. Potencjalnie mniej szkodliwe produkty - Vype ePen 3 oraz glo są dostępne m.in. w sklepach sieci eSmoking World, która jest największą w Europie specjalistyczną siecią sprzedaży alternatywnych produktów nikotynowych.

Vype ePen 3 wydaje się być naprawdę przemyślanym systemem

Vype ePen 3 skierowany jest do tych użytkowników nowoczesnych wyrobów tytoniowych, którzy stawiają przede wszystkim na wygodę. Wymiana wkładu w dosłownie kilka sekund to wartość, którą docenią przede wszystkim posiadacze e-papierosów poprzednich generacji, gdzie proces wymiany był utrudniony, a uzupełnianie pokładów płynu odbywało się przez czasochłonne i nierzadko trudne dolewanie. British American Tobacco proponuje zaś system, który skutecznie rozprawia się z niektórymi niedogodnościami e-papierosów zbliżając nowoczesne palenie do prostoty "analogów".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu