Telekomy

Virgin Mobile wprowadza nowy pakiet #NAJLEPIEJ - bez limitu z transferem 8 GB za 39 zł

GU
Grzegorz Ułan
33

Virgin Mobile nie zwalnia, udostępniając co jakiś czas zupełnie nowe pakiety. Tak jak ostatnio z #FREEMIUM, a dziś wprowadza do oferty kolejny #NAJLEPIEJ.

W jego ramach dostajemy nielimitowane rozmowy do wszystkich komórkowych i na stacjonarne oraz 8 GB transferu danych - dla przenoszących numer aż 10 GB. Gdyby nie brak MMS-ów, można by już powiedzieć, że przebili Nju Mobile.

Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska, tak mówi o nowej opcji:

Wprowadzenie #NAJLEPIEJ to dla nas naturalna kolej rzeczy. Wiemy, że poprzez flagowy pakiet #BEZLIMITU i innowacyjne #FREEMIUM poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko. Dlatego też staraliśmy się stworzyć produkt doskonały w ujęciu rynkowej sytuacji. Biorąc pod uwagę, że jest to pakiet na stałe i dla każdego klienta, myślę, że cel został osiągnięty. Mamy nadzieję, że 8 GB internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y, a do tego bez umowy i w cenie 39 zł zadowoli naszych klientów.

Już dawno mogłoby się wydawać, że operatorzy osiągnęli ten maksymalny pułap opłacalności przy obniżaniu opłat i jednoczesnym zwiększaniu limitów w pakietach. Okazuje się, że to jednak nie koniec i zapewne pozostali gracze dołączą do tej walki o klientów i w najbliższym czasie również udostępnią nowe, jeszcze tańsze opcje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu