Telekomy

Tak wygląda "modułowy" abonament od Virgin Mobile

Jakub Szczęsny
Tak wygląda "modułowy" abonament od Virgin Mobile
66

Virgin Mobile, wirtualny operator na polskim rynku był do tej pory kojarzony tylko z całkiem korzystną ofertą prepaid. Tak, jak zapowiadano wcześniej, w jego ofercie pojawi się również opcja abonamentowa, która opatrzona będzie "modułami" do wyboru. W zależności od tego, jakich pakietów: głosowych, SMS-owych i internetowych potrzebujecie, możecie ją dowolnie dopasowywać do siebie i co ważne - wszelkie modyfikacje możecie wprowadzać w dowolnym momencie.

Oprócz opłat za pakiety rozmów, wiadomości oraz internetu, abonent musi liczyć się z opłatą podstawową w wysokości 10 złotych. Na nią można jednak uzyskać rabat za zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz za zgodę na otrzymywanie faktury drogą elektroniczną.

Virgin Mobile daje dostęp do sporej ilości pakietów do wyboru:

Przy okazji, warto dodać, że przez pierwsze 6 miesięcy, pakiet internetowy, nawet ten najwyższy będzie dostępny za darmo. Wtedy za "najbogatszy" wariant zapłacimy 26 złotych zamiast 51 złotych. Do naszego koszyka ofert możemy dodać również brak limitu danych dla aplikacji GG, Twitter, Messenger, Facebook oraz Ask.fm, który kosztuje 9 złotych. Przy najwyższej opcji internetowej jest on jednak praktycznie zbędny.

Ciekawą możliwością jest zmiana pakietu w trakcie trwania umowy bez żadnych konsekwencji. Warto wiedzieć o tym, że nie należy zmieniać pakietu internetowego na czas trwania 6-miesięcznej promocji, gdyż poskutkuje to jej przerwaniem.

Czy warto zainteresować się ofertą od Virgin Mobile?

Cóż, trzeba przyznać, że propozycja od Virgin Mobile jest całkiem ciekawa, o ile bierzemy pod uwagę tylko okres promocyjny, w ramach którego możemy sporo zaoszczędzić na internecie mobilnym. Po jego zakończeniu jednak będzie on sporo droższy od oferty na kartę, a nawet tego, co oferuje chociażby Nju Mobile.

Nie jest wiadomo również, ile będzie trwał okres zobowiązania. Od tego również będzie zależeć ogólna opłacalność oferty.

W trakcie konferencji, na której gości redakcja Antyweb zapowiedziano już, że umowa zawierana jest na czas nieokreślony i obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

A gdy skończy się podstawowy pakiet, możesz skorzystać z jednorazowych dodatków do abonamentu

Za dodatkowe 50 minut należy zapłacić 5 złotych. 100 to już 9 złotych, a 150 będzie wymagało wysupłania kolejnych 11 złotych.

W przypadku SMS-ów, paczka 100 wiadomości ma kosztować 3 złote, 250 SMS-ów 5 złotych, a 500, 7 złotych.

Transfer danych w wysokości 500 MB kosztować będzie 6 złotych, 1 GB 7 złotych, a 3 GB 8 złotych. Wszystkie pakiety będzie można aktywować za pomocą kodów USSD i będą one ważne 30 dni, niezależnie od daty końca okresu rozliczeniowego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Virgin Mobilehotmobile