Telekomy

Vikingowie podbijają liczbę GB na wakacje - 11 GB za 8 zł

Grzegorz Ułan
Vikingowie podbijają liczbę GB na wakacje - 11 GB za 8 zł
20

W Orange mamy już 6 GB za 6 zł, w Virgin Mobile 10 GB za 9 zł, Mobile Vikings postanowił przebić wszystkich i udostępnia transfer 11 GB za 8 zł.

Promocja jest ważna od dziś, czyli 5 lipca do końca sierpnia. Z pakietu 11 GB można skorzystać tylko raz, w odróżnieniu od Virgin i Orange. Aktywować możemy go na swoim koncie na stronie www.mobilevikings.pl lub z poziomu aplikacji Viking App.

Wymagane jest również wcześniejsze przynajmniej jedno doładowanie karty z kredytem Viking 10, Viking 19 Standard, Viking 29 Standard.. Dzięki Mateusz za info.

Jeszcze kilka słów od Bartka Grabowskiego, Head of New Business w Mobile Vikings Polska, który tak tłumaczy dołączenie Vikingów do tych wakacyjnych promocji:

W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline.

Kto następny?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu