Telekomy

Nju mobile z kolejną nowością - oferta internetowa z 40 GB, a po dwóch latach 120 GB za max 29 zł

Grzegorz Ułan
Nju mobile z kolejną nowością - oferta internetowa z 40 GB, a po dwóch latach 120 GB za max 29 zł
38

Nju mobile zdążyło już nas przyzwyczaić do zaskakujących i niezwykle korzystnych ofert. Ostatnie jakie mogę wymienić to opcja im dłużej tym lepiej czy numer dodatkowy.

Dziś wprowadzają kolejną z nowości, tym razem internetową, gdzie za maksymalnie 29 zł można korzystać z transferu danych do 40 GB. Działa to na podobnej zasadzie, co pakiety w rozmowach czy wiadomościach. Czyli płacimy za wykorzystany transfer. Jeśli zużyjemy mniej, zapłacimy odpowiednio mniej. Zobrazuje Wam to zrzutem z mojego stanu konta:

Jak widać, akurat w przypadku danych, za te 29 zł zużyjecie odpowiedni transfer dość szybko, ale marketingowo nieźle to brzmi:). Po osiągnięciu 40 GB, prędkość zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Działa tu też podlinkowana wyżej opcja im dłużej tym lepiej, czyli po pół roku podwaja nam się transfer, po roku mamy go 2,5 raza więcej, a po dwóch latach potrajamy transfer, czyli 120 GB, za max 29 zł.

Jeśli macie już numer w nju z rachunkiem możecie też dokupić sobie dodatkowy internet w opcji nju internet dodatkowy. Tutaj za 19 zł dostaniecie 20 GB, to również rośnie razem ze stażem i sumuje się z posiadanym już pakietem danych.

Przy okazji, Orange na swoim blogu ogłosił również powrót promocji 6 GB za 6 zł, z tą różnicą, że na 30 dni, w poprzednich latach pakiet ważny był 60 dni, czyli całe wakacje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu