Ponieważ lubię różnego rodzaju eksperymenty (i generalnie lubię coś zmieniać) dlatego od jakiegoś czasu nagrywam krótkie video komentarze. Ostatnie z nich można znaleźć w sidebarze tuż pod miniblogiem (widget pokazuje ostatnie 3 nagrania). Do nagrywania tych krótkich treści tak jak przednio używam seesmic.com. Nie jest to może najlepszy serwis jeśli chodzi o jakość nagrania natomiast […]

Ponieważ lubię różnego rodzaju eksperymenty (i generalnie lubię coś zmieniać) dlatego od jakiegoś czasu nagrywam krótkie video komentarze. Ostatnie z nich można znaleźć w sidebarze tuż pod miniblogiem (widget pokazuje ostatnie 3 nagrania). Do nagrywania tych krótkich treści tak jak przednio używam seesmic.com. Nie jest to może najlepszy serwis jeśli chodzi o jakość nagrania natomiast z testowanych przeze mnie kilku usług tego typu wypada w miarę dobrze i jest bardzo prosty w obsłudze.

Jeśli ktoś z was miałby ochotę przyłączyć się do video dyskusji to zapraszam – rejestracja na seesmic.com jest bardzo szybka a potem wystarczy kliknąć „reply” i przemówić do swojej internetowej kamery.

Z ostatnio nagranych – komentarz do sytuacji między w24 a wykopem, po tym jak zobaczyłem że ostatnie moje wpisy dzięki wykopowi wygenerowały mi w jeden dzień 14 tysięcy unikalnych użytkowników którzy odwiedzili mój blog.