Filmy

Venom - pierwszy zwiastun. Po nim będziecie mieli ochotę na więcej

KK
Konrad Kozłowski
6

Venom trafi do kin 5 października tego roku, a Sony od wczoraj ruszyło z kampanią marketingową filmu już na poważnie. Po zaprezentowaniu plakatu nadszedł czas na tak zwany teaser, który pozwoli nam ujrzeć głównego bohatera. 

Już na samym początku należą Wam się słowa wyjaśnienia - Venom nie będzie częścią MCU (Marvel Cinematic Universe), a Sony Marvel Universe, które zostanie wzbogacone o następne filmy w kolejnych latach. Nie jest to zbyt optymistyczna wiadomość dla większości fanów, ponieważ ci prawdopodobnie woleliby już teraz przywitać w jednym świecie taką postać jak Venom, ale skoro Sony dogadało się w sprawie Spider-Mana, to i może na Venoma przyjdzie czas.

Do tego momentu jednak skupmy się na propozycji Sony, w której pierwsze skrzypce zagra Tom Hardy wcielający się w Eddiego Brocka. W teaserze wspomina, że wszyscy spotykamy na swojej drodze śmierć, bolesne rozstanie czy wypadek. Każdy z nas miewa problemy. Każdy z nas ma swojego... demona.

Pierwszy zwiastun (teaser) Venoma

Nie ukrywam, że jestem o wiele ciekawszy tego filmu, aniżeli Spider-Man: Homecoming, który notabene wyszedł naprawdę nieźle, a wszystko za sprawą nieobecności tej postaci na ekranie od wielu lat oraz mało udanego udziału w Spider-Manie 3 z 2007 roku. Pokuszę się jednak o stwierdzenie, że znacznie bardziej przemawia do mnie zwiastun Hana Solo, czyli drugiego spin-offu z serii Gwiezdne Wojny - historie, który zadebiutował w poniedziałek.

Za reżyserię Venoma odpowiada Ruben Fleischer, scenariusz napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. W filmie wystąpią także Riz Ahmed ,Woody Harrelson, Michelle Williams, Jenny Slate.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: