Filmy

Deadpool 2 w charakterystyczny dla siebie sposób przedstawia Cable'a. Nowy trailer już czeka!

Kamil Świtalski
1

Deadpool na początku 2016 bawił do łez tysiące widzów na całym świecie. I wiecie co? Chłopak w ogóle nie traci formy, a trailer najnowszego filmu z jego udziałem, Deadpool 2, jest tego najlepszym dowodem.

Dzisiejszy wysyp trailerów od Marvela jak na dłoni pokazuje różnorodność tego uniwersum. Od zajawki drugiego sezonu serialu Jessica Jones z daleka bije zupełnie inny klimat niż to, co możemy zobaczyć w Deadpool 2. Tutaj, jak można było się spodziewać, nie zabrakło ostrego jak brzytwa poczucia humoru, wszelkiej maści broni, no i charakterystycznego mówienia wprost do kamery, aby widzowie na pewno usłyszeli ;-). Wszystko to z charakterystycznym dystansem, no bo jak inaczej nazwać to figurkowe show, które nam zaserwował przy przedstawianiu Nathana Summersa, czyli Cable'a? W tę postać w najnowszym filmie z Deadpoolem wcieli się oczywiście Josh Brolin, którego prawdopodobnie już dobrze znacie chociażby z Sin City: Damulka warta grzechu czy Obywatela Milka. Ale jak widać, nie zabraknie tam również Negasonic Teenage Warhead... a zresztą co ja wam będę opowiadał, zobaczcie to sami!

Poczucie humoru Deadpoola zdecydowanie nie trafi do wszystkich. Ale jeżeli lubicie bohaterów, którzy lubią na bieżąco komentować wszystkie, nawet najbardziej kuriozalne, filmowe akcje, nie boicie się zbyt dużego natłoku wrażeń, a pierwszy film z bohaterem wyrwał was z butów — to myślę, że spokojnie możecie już odliczać dni do kinowej premiery. Nie wyjdziecie z niej zawiedzeni.

Deadpool 2 do polskich kin trafi pierwszego czerwca 2018. Warto więc uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości, ale też zawsze warto mieć nadzieję, że niebawem wytwórnia zaserwuje nam kolejne zajawki. Oby okraszone równie solidną dawką humoru, bo przecież to właśnie Deadpool, prawda?!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu