Polska

Vectra odkodowuje 6 kanałów dla wszystkich klientów, a Play aż 40 do końca marca

Grzegorz Ułan
5

Vectra oraz Play zapowiedziały odkodowanie niektórych programów płatnej telewizji na czas zamknięcia szkół, przedszkoli czy żłobków. Głównie są to programy dziecięce, które mają pozwolić na wypełnienie tego czasu dzieciom, którym zaleca się nie opuszczanie domów.

Dwa tygodnie z dziećmi w domu to nie lada wyzwanie dla rodziców. To wprawdzie dobry czas na spędzenie z nimi wspólnie czasu, dla tych którzy mogą zostać z nimi w domu lub mogą pozwolić sobie na pracę zdalną. Można go po części poświęcić na kilka godzin wspólnej zabawy i pogrania w planszówki, ale wypełnienie tym całego dnia jest niewykonalne. Bajki i filmy dla dzieci będą w tym czasie dobrym wsparciem dla rodziców.

Dostrzegają to operatorzy, między innymi Orange, który odkodował już 40 kanałów w Pakiecie Komfortowym. Dziś na podobny krok zdecydował się Play, który odkodował również 40 kanałów do końca marca. Dostęp do nich jest całkowicie bezpłatny w tym okresie natomiast od 1 kwietnia, kanały te nadal będzie można oglądać za darmo korzystając z okresu testowego - 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Wiemy, że wielu z Was podejmie rozsądną decyzję i pozostanie w domu w tej sytuacji. W jakiś sposób chcieliśmy uatrakcyjnić ten czas naszym klientom i dlatego do końca marca wszyscy posiadający dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV będą mogli bezpłatnie oglądać kanały z pakietów Extra oraz Kids. To dodatkowe 40 kanałów, z których będziecie mogli korzystać bez dodatkowych opłat. Zapewnią Wam rozrywkę, sportowe emocje, najlepszą muzykę czy mnóstwo bajek oraz programów edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.

Oprócz Orange i Play również operator kablowy Vectra odkoduje sześć dziecięcych kanałów: CBeebies, Disney Junior, Teletoon+, Nick Jr, Top Kids oraz Da Vinci w okresie do 26 marca - opcja ta dostępna będzie dla wszystkich klientów, będących w posiadania dowolnego pakietu telewizyjnego.

Źródło: Play/Pepper

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu