Felietony

Uwaga konkurs! Napiszcie jakie zmiany w technologiach wywarły na was największy wpływ. W nagrodę mam dla was super smartphone SGS4 oraz mocne dodatki.

Grzegorz Marczak
Uwaga konkurs! Napiszcie jakie zmiany w technologiach wywarły na was największy wpływ. W nagrodę mam dla was super smartphone SGS4 oraz mocne dodatki.
422

Pisaliśmy niedawno o tym jak zmieniają się technologie na przełomie ostatnich lat, właściwie piszemy o tym codziennie. To jednak co dla nas wydaje się być ważną zmianą, dla innych może być w ogóle nie zauważalną. Mam kilka swoich typów jeśli chodzi o momenty przełomowe związane z technologiami które...

Pisaliśmy niedawno o tym jak zmieniają się technologie na przełomie ostatnich lat, właściwie piszemy o tym codziennie. To jednak co dla nas wydaje się być ważną zmianą, dla innych może być w ogóle nie zauważalną. Mam kilka swoich typów jeśli chodzi o momenty przełomowe związane z technologiami które wywarły na mnie największy wpływ ale chętnie też poznam wasze opinie.

Aby zmobilizować was do opisania zmian w technologiach które wywarły na was największe wrażenie mam dla was super nagrodę w postaci Samsung Galaxy S4 oraz butelkę świetnej whisky Ballantines.  To jednak nie wszystko, bo autorzy kolejnych czterech ciekawych komentarzy również dostaną upominki w postaci butelki whisky Ballantines

Te rzeczy zgarnie autor najciekawszego komentarza pod tym wpisem.

Sponsorem nagród w konkursie jest jak łatwo się domyślić marka Ballantines, marka która również się zmienia i to dość odważnie biorąc pod uwagę ponad 100 letnią historię tej marki. Zmiany o których mówię dotyczą samej butelki oraz etykiety, smak pozostaje bez zmian (i bardzo dobrze).

Co się zmieniło? Jest przede wszystkim  nowocześniej. Wprawdzie stara butelka miała swój urok, ale idzie nowa. Nowa butelka to ostrzejsze kształty, większa zakrętka i dłuższa szyjka umożliwiająca łatwiejsze nalewanie.

Największą zmianą jest jednak nowa etykieta w kształcie szewronu. Dzięki takiej zmianie Ballantine’s staje się bardziej dynamiczny i nowoczesny. Herb marki, który świadczy o bogatym dziedzictwie jest teraz umieszczony w bardziej centralnym miejscu nad etykietą. Na koniec mały smaczek w postaci zmiany znaku pieczęci na charakterystyczne B.

Wracając do konkursu. Zabawa jest prosta. Wystarczy, że w komentarzu podzielić się z nami momentem przełomowym związanym ze zmianą w technologiach jaki wywarł na ciebie największy wpływ. Forma jak zwykle dowolna, może to być ciekawy tekst, film, grafika, infografika, cokolwiek co wymyślicie. Nagrody są wyśmienite więc warto się postarać.

Konkurs startuje dziś i potrwa dwa tygodnie. Następnie jury w składzie Antyweb i przedstawiciel Ballantines wybiorą zwycięzcę który nie dość, że dostanie nowego Samsunga Galaxy S4 i butelkę Ballantine’s, a cztery kolejne równie nowego Ballantine’s. Myślę, że warto komentować :)

Zapraszam do zabawy i do zapoznania się z krótkim regulaminem konkursu

 1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 16.09.2013.
 2. Nagrodą w konkursie jest: za pierwsze miejsce ;Samsung Galaxy S4 oraz butelka whisky Ballantines, za cztery kolejne ciekawe komentarze : butelka whisky Ballantines
 3. Konkurs jest organizowany przy współpracy z agencją Przeagencja
 4. Agencja Przeagencja uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
 5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają dwa tygodnie (czyli do 30.09.2013 do północy) na opisanie w komentarzu momentu przełomowego związanego z technologiami który wywarł na was największy wpływ
 6. Komentarz może być w formie video, graficzne i oczywiście tekstowej
 7. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
 8. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność, dobry tekst
 9. Zwycięzca zostanie ogłoszony 03.10.2013.
 10. 10.Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy Ballantines nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
 11. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Obrazek pochodzi z realitypod.com

[bramka-ballantines]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

technologie