Świat

Utterli - Darmowe grupowe SMSy

AB
Aleksandra Biolik
3

Dzisiaj w sieci pojawiło się bardzo fajne narzędzie do wysyłania SMSów. Za darmo. Z możliwością wysyłania ich do kilku osób jednocześnie. Można to zrobić albo z Facebooka, albo z Bebo dzięki aplikacji Utterli Free Group Texting. Utterli (dawny Utterz) to serwis, który umożliwia przesyłanie treści l...

Dzisiaj w sieci pojawiło się bardzo fajne narzędzie do wysyłania SMSów. Za darmo. Z możliwością wysyłania ich do kilku osób jednocześnie. Można to zrobić albo z Facebooka, albo z Bebo dzięki aplikacji Utterli Free Group Texting.

Utterli (dawny Utterz) to serwis, który umożliwia przesyłanie treści lub mediów z telefonu komórkowego na stronę Utterli lub na wybrany blog. Podobnych usług jest już w Internecie nie tak mało. Jednak to co Utterli proponuje nam dziś jest dużo bardziej interesujące.

Nowa aplikacja umożliwia wysyłanie SMSów prosto z serwisów społecznościowych (Facebook oraz Bebo) do znajomych posiadających tam konta (lub ewentualnie znajomych posiadających konto Utterli). Oznacza to, że można teraz wysłać darmowego SMS-a do kogoś w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Brazylii. Chyba, bo jak na razie nie udało mi się znaleźć listy obsługiwanych krajów. Adresat SMSa może na niego odpowiedzieć z telefonu (wtedy SMS jest płatny) albo ze swojego serwisu społecznościowego.

Na razie próbuję aktywować swój telefon w tej usłudze. Podaję numer, zaznaczam kraj (to jedyne miejsce na podstawie którego można coś wnioskować o obsługiwanych krajach), ale SMS-a jak nie ma, tak nie ma. Jeśli jednak SMS w końcu dotrze i to co piszą twórcy Utterli się sprawdzi, to chyba częściej będę korzystać z Facebooka. Kto wie, może wreszcie będzie powód, żeby założyć konto w Bebo i współpraca gazety z Bebo przyniesie wymierne korzyści (choć może już przynosi, nie wiem, na razie jakoś o tym cicho).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

beboFacebooksms