Felietony

Uruchamiamy serwis Polityczny - niech prawda zwycięży!

Grzegorz Marczak
Uruchamiamy serwis Polityczny - niech prawda zwycięży!
77

AntyPolityka będzie nie technologiczną częścią Antyweb. Start serwisu planujemy już w najbliższych dniach. Dlaczego zdecydowaliśmy się uruchomić serwis polityczny?

Jestem zmęczony ciągłym czytaniem ujadania jednej i drugiej strony, mam dość mediów, które tak bardzo stronią od obiektywizmu, że czytając je ma się wrażenie obcowania z forpocztą partii politycznych.

Chcemy więc zrobić serwis rzetelny, oparty na faktach, piszący w prosty sposób o rzeczach trudnych i przede wszystkim obiektywny. Polska jest dla nas wszystkich dobrem najwyższym a politycy to jedynie służący, mający za cel osiągnięcie wcześniej ustalonych celów. Dlatego tak też będziemy traktować polityków, jak służących - pachołków do wykonywania ciężkiej pracy. Przypomnimy im kto jest ich panem i komu służą oraz kto im za tę służbę płaci.

Skończymy z zastępczymi tematami w mediach, dość rozmów o Misiewiczach i rozbitych samochodach. Radosne i chwytliwe tematy to jedynie zasłona dymna tworzona przez media obu stron konfliktu. Zasłona ta ma jeden i tylko jeden cel - odciągnąć uwagę społeczeństwa od naprawdę ważnych rzeczy.

Czego można spodziewać się po AntyPolityce? Codziennych rozmów z politykami, relacji z sejmu, relacji live z ważnych wydarzeń w sejmie, recenzji ustaw oraz analiz prawnych, konfrontacji polityków z ich wcześniejszymi wypowiedziami. Stawiamy na prawdę i tylko prawdę.

Jak zadbamy o obiektywność materiałów? Zrekrutowaliśmy 10 osobowy zespół prezentujący różne punkty widzenia i różne poglądy. Są z nami zarówno ludzie prawicy, lewicy jak również ci którzy prezentując poglądy środka. Wybraliśmy tylko najlepszych z najlepszy.

Celem naszego serwisu będzie też walka i tępienie wszelkich nieobiektywnych treści politycznych w sieci. Osobny zespół zajmie się monitoringiem publikacji w takich miejscach jak : natemat.pl, fakt.pl, wyborcza.pl, wsieci.pl, fronda.pl itp. Każdy przejaw nieobiektywnych czy też fałszowania informacji będzie przez naszą redakcję zwalczany z całą mocą. Dość Maxkolonizowania informacji!

Ps. Oczywiście robimy to też dla zasięgu - jak wiemy polityka przyciąga dziś miliony ludzi, jest emocjonująca a piszą o niej wszyscy od serwisów około technologicznych po pudelka. Nie będziemy gorsi, bo nasza prawda jest najbardziej prawdziwa.

Niech prawda zwycięży!

Aktualizacja: Powyższy news to był oczywiście żart z okazji 1 Kwietnia. Nie planujemy uruchomienia serwisu o polityce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

polityka