Aplikacje webowe

Urlop w Europie lub Ameryce Południowej? Sprawdź ten nowy darmowy polski poradnik

Grzegorz Ułan
Urlop w Europie lub Ameryce Południowej? Sprawdź ten nowy darmowy polski poradnik
0

Część z Was zapewne szykuje się już na wakacje, cześć ma już zaplanowane, inni się jeszcze zastanawiają. Dla tych z Was, którzy lubią sami organizować sobie wypoczynek powstał ciekawy poradnik, gdzie znajdziecie wiele interesujących informacji i opinii o potencjalnych miejscach wypoczynku w Europie i Ameryce Południowej.

Mowa o serwisie Brate, który prezentuje szereg informacji o wypoczynkowych lokalizacjach dostępnych w wybranych krajach Europy i Ameryki Południowej.

Serwis podzielony został na kilka kategorii, według których możemy wybierać dane propozycje w zależności od tego, czego dokładnie szukamy. Kategoria Top to największe atrakcje dostępne w wybranych krajach, dalej mamy Życie nocne, czyli coś dla nocnych marków również na wakacjach. Dla osób preferujących z kolei odwiedzanie zabytkowych miejsc, stworzona została kategoria Zwiedzanie, a zwolenników podziwiania wodospadów, parków narodowych czy tajemniczych jaskiń - Natura.

Nie zabrakło też kategorii dla miłośników opalania i kąpania - Plaża, aktywnego spędzania wypoczynku - Aktywnie oraz odkrywania niekomercyjnych czy opuszczonych miejsc - Poza szlakiem.

Każda propozycja jest dokładnie opisana, zobrazowana zdjęciami, mapą i opiniami osób, które dane miejsce już odwiedziły. W przypadku wyboru najlepszych plaż w Hiszpanii, na mapie mamy wyszczególnione wszystkie propozycje, a po wskazaniu konkretnej lokalizacji opisy, zdjęcia i opinie osób, które odwiedziły najlepsze plaże dostępne w tym kraju.

Serwis powstawał rok, twórcy udało się w tym czasie zebrać blisko 3500 opinii o lokalizacjach, które znajdziecie w serwisie. Pomysł jak najbardziej przypadł mi do gustu, zarówno jeśli chodzi o zawartość i wykonanie. Mam nadzieję, że będzie się się rozwijał i zostanie wzbogacony o inne ciekawe miejsca, nie tylko w Europie i Ameryce Południowej, ale i w innych zakątkach świata.

Źródło: Wykop via Brate.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu