Gry

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zapowiada się na kapitalny dodatek do Uncharted 4. Zobaczcie klimatyczny zwiastun

Paweł Winiarski
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zapowiada się na kapitalny dodatek do Uncharted 4. Zobaczcie klimatyczny zwiastun
6

Pamiętacie jeszcze o jednej z najlepszych gier ubiegłego roku? Niezależnie od odpowiedzi, będziecie mogli sobie o niej przypomnieć już w wakacje za sprawą Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, dodatku do Uncharted 4.

Zaginione Dziedzictwo to historia Chloe Frazer, która wraz z najemniczką Nadine Ross, wyruszy w głąb gór indii, by odkryć tajemnicę starożytnego indyjskiego artefaktu. Przy okazji dziewczyny zrobią wszystko, by ten nie wpadł w niepowołane ręce jednego z handlarzy bronią. Opowieść jest cały czas owiana mgiełką tajemnicy, ale na premierę jeszcze chwilę poczekamy, nie ma się więc czemu dziwić. Zagonione Dziedzictwo trafi do sprzedaży 23 sierpnia, zobaczcie zwiastun.

Jeśli zdecydujecie się na zakup dodatku w przedsprzedaży w jednym ze sklepów biorących udział w promocji, otrzymacie kod do pobrania Jack and Daxter: The Precursor Legacy, czyli jednego z klasyków z PS2, który wraz z pozostałymi trzema grami z serii trafi za jakiś czas do PlayStastion Store.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ma podobno wystarczyć na około 10 godzin, tak przynajmniej mówi się w sieci. Jak na dodatek, to naprawdę sporo, szczególnie że przecież Uncharted 4 nie jest grą z otwartym światem. Czy jest na co czekać? Myślę, że tak. Patrząc jak dobrym dodatkiem było inne DLC tego studia, czyli Left Behind do The Last of Us, spodziewam się świetnej przygody, pewnie lepszej niż niejedna wydana ostatnio gra.

źródło: informacja prasowa

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ps4playstation 4uncharted 4