Uber

UberSELECT wjeżdża na Śląsk i do Łodzi

Grzegorz Ułan
UberSELECT wjeżdża na Śląsk i do Łodzi
10

Uber mimo problemów w naszym kraju nie zamierza się zatrzymywać, udostępnia nowe usługi (UberEATS, płatność gotówką) i pojawiają się one w nowych miejscowościach. Dziś przyszedł czas na premierę UberSELECT, usługa ta debiutuje właśnie w Łodzi i w miastach konurbacji śląskiej.

UberSELECT, to usługa zamawiania przejazdów pojazdami o podwyższonym standardzie z kierowcami o najwyższych ocenach wśród klientów. Uber wymienia tu takie pojazdy jak BMW serii 3, Volkswagen Passat, Ford Mondeo czy Toyota Prius. Skąd decyzja o uruchomieniu UberSELECT w tych lokalizacjach? Przede wszystkim to efekt gwałtownego wzrostu popularności Ubera w Łodzi i na Śląsku.

Magdalena Szulc, rzecznik prasowy Ubera:

W ubiegłym roku liczba przejazdów realizowanych za pomocą aplikacji Uber w Łodzi wzrosła ponad dwukrotnie, a w konurbacji Śląskiej – trzykrotnie. Cieszymy się z tego pozytywnego przyjęcia, z jakim spotykamy się wśród mieszkańców polskich miast. Uruchomienie usługi UberSELECT w Łodzi i konurbacji śląskiej to naturalna konsekwencja popularności i dużego zaufania, jakim darzą Ubera pasażerowie oraz kierowcy. Poszerzenie naszej oferty w Łodzi i na Śląsku to przede wszystkim dobra wiadomość dla naszych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu świadczonych usług, a także dla współpracujących z nami kierowców, którzy dzięki usłudze UberSELECT mogą liczyć na wyższe przychody.

Jakie ceny będą obowiązywać w tej usłudze? Zarówno w Łodzi, jak i na Śląsku użytkownicy wybierający przy zamówieniu przejazdu w aplikacji UberSELECT, za rozpoczęty kurs zapłacą 7 zł i 1,70 za każdy przejechany kilometr i 35 groszy za minutę jazdy.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu