Mobile

Uber rozwozi dziś pączki. Cały dochód na cele charytatywne [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Uber rozwozi dziś pączki. Cały dochód na cele charytatywne [prasówka]
4

Podobnie jak w roku ubiegłym Uber w Tłusty Czwartek rozwozi pączki. Jeżeli chcecie należycie uczcić tę tradycję i przy okazji zrobić coś dobrego, chwytajcie za smartfony

UberPączki

 

Dziś w godzinach 10-16 każdy z użytkowników Ubera w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście może zamówić do domu lub biura pączki. Cena pudełka z czterema pączkami to 10 zł. Pieniądze te jednak w całości Uber ma przekazać do Banków Żywności. Darowizna zostanie wykorzystana w celu wsparcia działań lokalnych oddziałów Banków Żywności w całej Polsce.

Dodatkowo, dla wszystkich nowych użytkowników aplikacji, Uber przygotował specjalny kod promocyjny. Aby otrzymać 50 zł do wykorzystania na pierwszy przejazd, wystarczy przy rejestracji wprowadzić kod TLUSTYCZWARTEK.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Uber angażuje się w takie akcje. Wcześniej kierowcy rozwozili m.in. choinki i lody.

LG G5 21 lutego

LG rozsyła zaproszenia do mediów na premierę nowego flagowca. Pewne jest, że będzie on nosił nazwę G5 (zgodnie z przewidywaniami). Konferencję zaplanowano na 21 lutego, co wiedzieliśmy już wcześniej. Teraz wiemy też, że odbędzie się ona po południu tuż przed imprezą Samsunga zaplanowaną na wieczór. Nie wiadomo jeszcze co z Huawei, które również ma swoją konferencję 21 lutego.

Xbox One - to dopiero początek

Microsoft mocno promuje swoją konsolę. Po "najlepszym zestawie gier w historii" przyszła pora na kolejny slogan. Udostępniony na YouTubie klip pokazuje dotychczas wydane produkcje (tak exclusive'y jak i nie), a także wyrywki z trailerów nadchodzących. A tych w tym roku zobaczymy kilka: Quantum Break, Gears 4, ReCore. Posiadacze konsol Microsoftu mają na co czekać, ale i Sony nie zamierza próżnować. Rywalizacja powinna nabrać dzięki temu jeszcze większych rumieńców.

Dzień Przyjaciela na Facebooku

Facebook świętuje swoje 12 urodziny oraz dzień przyjaciela i z tej okazji każdy użytkowników może wygenerować oraz udostępnić na swoim profilu wideo podsumowujące jego relacje ze znajomymi. Mechanizm jest bardzo podobny do tego, który jest udostępniany w grudniu do dzielenia się podsumowaniami roku. Informacja o możliwości wygenerowania wideo pojawia się w naszym strumieniu, a także po każdorazowym odtworzeniu filmów udostępnionych przez naszych znajomych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AplikacjeMobileuber