Felietony

Tym konkursem poprzestawiamy rankingi w sklepach z aplikacjami!

Grzegorz Marczak
Tym konkursem poprzestawiamy rankingi w sklepach z aplikacjami!
18

Dostaję bardzo dużo pytań odnośnie konkursu na mobile aplikacje, który swój finał będzie miał podczas konferencji Generation Mobile 2012 dlatego - jeszcze raz opiszę co się będzie działo i jak można się zgłaszać. Słowem wstępu o co chdozi w tym konkursie. Celem jest wyróżnienie ciekawych polskich...

Dostaję bardzo dużo pytań odnośnie konkursu na mobile aplikacje, który swój finał będzie miał podczas konferencji Generation Mobile 2012 dlatego - jeszcze raz opiszę co się będzie działo i jak można się zgłaszać.

Słowem wstępu o co chdozi w tym konkursie. Celem jest wyróżnienie ciekawych polskich produkcji mobilnych - chcemy wyróżnić po 5 aplikacji na iOS, Android i Windows Phone 7. Partnerem Konkursu na najlepszą aplikację jest Grupa Allegro!

Dlaczego warto się zgłosić?

Porfolio 15 aplikacji chcemy później pokazać (taki jest plan) na zgrabnej infografice i rozdystrybułować ją do kolegów za granicą aby zobaczyli, że w Polsce robi się dobre mobilne produkty. Dodatkowo oczywiście na Antyweb oraz AntyApps będziemy promować zwycięzców jak również finalistów konkursu. Postaramy się też aby nasi medialni partnerzy przedstawili zwycięskie aplikacje.

Tym konkursem poprzestawiamy rankingi w polskich sklepach z aplikacjami mobilnymi!

Konkurs

Jak będzie przebiegał konkurs? Przede wszystkim trzeba się do niego zgłosić - jest na to czas do 15.03.2012. Zgłoszenie odbywa się poprzez formularz, który znajdziecie pod tym linkiem. Ważne jest aby wypełnić starannie wszystkie pola. Jeśli chodzi o zgłoszenia to przyjmujemy je tylko od twórców/autorów aplikacji, tylko działające produkcje (żadnych prototypów czy zamkniętych wersji beta).

Dalsze kroki w konkursie wyglądają następująco:

  • Etap 1 - wstępna selekcja 30 najciekawszych zgłoszeń przez organizatorów konkursu czyli firmę Antyweb i NoNoobs.pl do 15.03.2011
  • Etap2 - ocena zgłoszony aplikacji przez Jury oraz wybranie 15 najciekawszych aplikacji mobilnych (po 5 na system) 25.03.2011
  • Etap3 - prezentacja i ogłoszenie wyróżnionych aplikacji podczas konferencji Generation Mobile 2012.

Jury Konkursu:

Jak i co będziemy oceniać? Przede wszystkim będziemy punktować pomysł, jakość wykonania, potencjał rozwojowy, funkcjonalność oraz oryginalność zastosowanych rozwiązań. Pomoże nam w tym Jury w składzie:

Michał Brański - szef o2.pl
Krzysztof Kowalczyk - VC HardGamma / GammaRebels
Bartek Gola - VC SpeedUp
Krystian Kozerawski - Mackozer.pl
Grzegorz Marczak - Antyweb.pl
Dariusz Sokołowski - Nonoobs.pl
Zoe Adamovicz - Xyologic.com
Kamili Brzeziński - Grupa Allegro

Tak więc nie pozostaje nic innego jak się zgłosić do konkursu do czego gorąco zachęcam (a na liście już teraz mamy kilkudziesięciu pierwszoligowych graczy)

Ważne!

Przypomnę też, że wszelkie informacje o Generation Mobile 2012 znajdzieci na stronie konferencji. Rejestracja jest już otwarta a do końca lutego obowiązują promocyjne ceny.

W przypadku pytań związanych z konkursem lub samą konferencją proszę o email na adres Grzegorz.Marczak(na)gmail.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu