Polska

Tylko u nas. Pierwsze zdjęcia z filmu Wojciecha Smarzowskiego "Ksiądz" dla Showmax

Konrad Kozłowski
Tylko u nas. Pierwsze zdjęcia z filmu Wojciecha Smarzowskiego "Ksiądz" dla Showmax
10

W dniu debiutu w Polsce ShowMax zapowiadał swoją wzmożoną aktywność produkcyjną. Obecnie w ofercie serwisu dostępne są dwie oryginalne produkcje, film Czerwony Punkt oraz seria Ucho Prezesa, a docelowo ma ich powstwać 10 rocznie. Wiemy, że kolejną, która będzie miała premierę na ShowMaksie jest etiuda "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego.

Produkcja jest utrzymywana w ogromnej tajemnicy. Do tej pory tylko uczestnicy konferencji ShowMaksa mieli okazję zobaczyć teaser nowego filmu Smarzowskiego, ponadto widzieliśmy plakat promocyjny. Dziś jako jedyni publikujemy pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu produkowanego dla ShowMax. W roli głównej wystąpi Arkadiusz Jakubik.

ShowMax obiecuje, że powstawać będą przede wszystkim produkcje przygotowywane z myślą o polskich widzach. Ma to odróżniać ShowMaksa od Netfliksa - giganta, który coraz chętniej decyduje się na inwestycje w produkcje lokalne, ale tylko takie, które będą się równie dobrze oglądać w innych krajach na całym świecie. Widzowie mają więc sporo powodów do zadowolenia, ponieważ nowe treści w coraz większej ilości wędrują bezpośrednio do nich, na ekrany ich urządzeń. Jak wpłynie to na branżę kinową? Jest jeszcze zbyt wcześnie, by móc to przewidzieć, ale bez wątpienia jesteśmy świadkami solidnych zmian.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaVoDksiądźShowmax