Felietony

Tylko na Antyweb kod na 30% zniżki na Startup Weekend!

Grzegorz Marczak
Tylko na Antyweb kod na 30% zniżki na Startup Weekend!
14

Przypomnę, że w dniach między 13 a 15 maja odbędzie się pierwszy Startup Weekend w Warszawie. Celem tego 54-godzinnego spotkania jest stworzyć fundamenty startupu, pozyskać partnerów w postaci programisty, grafika czy marketingowca oraz, co chyba najważniejsze zweryfikować czy co rynek myśli o n...

Przypomnę, że w dniach między 13 a 15 maja odbędzie się pierwszy Startup Weekend w Warszawie.

Celem tego 54-godzinnego spotkania jest stworzyć fundamenty startupu, pozyskać partnerów w postaci programisty, grafika czy marketingowca oraz, co chyba najważniejsze zweryfikować czy co rynek myśli o naszym pomyśle. Od piątkowego popołudnia po niedzielną noc uczestnicy rozwijają się, uczą się organizować prace w grupie, rozwijają swoje pomysły pod okiem mentorów.

Jak zapewne pamiętacie wejście na imprezę jest płatne płatne - wejściówka jeśli nie jesteście studentem kosztuje 49 EUR i na ten rodzaj biletów (czyli Tech, Designer, NotTech) mam dla was kod zniżkowy, który daje 30% upustu, ważność kodu kończy się 8 kwietnia o 23:59. Uwaga bo to ważna informacja, kod obowiązuje na 10 zakupów także obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Jak wykorzystać kod? Podczas rejestracji na Startup Weekend musicie użyć opcji Enter Discount Code i wprowadzić podany poniżej ciąg znaków.

No dobra, a teraz najważniejsze - oto kod : AW102RUDY

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupstartup weekend