Telewizja

Odgrzewane kotlety mogą nieźle smakować. Nowości TVN na jesień 2020

Konrad Kozłowski
9

Wzmocniona nowościami Player.pl ramówka TVN to zaskakująco obszerna i intrygująca propozycja na jesień 2020 roku. Jakie nowe seriale i programy zobaczymy?

TVN ramówka jesień 2020 - nowości stacji

TVN nie rezygnuje z pomysłu przywracania na ekran znanych produkcji i postaci. Po powrocie "Odwróconych", jednego z największych hitów stacji, nadszedł czas na kontynuację innego popularnego i lubianego tytułu "Usta, usta". Serial wraca do ramówki po 9-letniej przerwie i oprócz absencji jednej z głównych bohaterek (unikam spoilerów dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć wcześniejszych sezonów) na ekranie pojawią się wszystkie najważniejsze postacie.

Wracają "Usta, usta" z 4. sezonem i "BrzydUla" z 3. sezonem

To oznacza, że do swoich ról powrócą Paweł Wilczak (Adam), Sonia Bohosiewicz (Iza), Wojciech Mecwaldowski (Piotrek), Marcin Perchuć (Krzysztof) oraz Magdalena Popławska (Agnieszka). Wracamy do ich bohaterów 14 lat później, gdy Adam przeprowadza się z powrotem do Warszawy po pobycie w USA. Na miejscu Iza i Piotrek wciąż są ze sobą pomimo licznych wzlotów i upadków, zaś Agnieszka i Krzysztof utrzymują bliski kontakt już po rozwodzie.

"Usta, usta" to jeden z bardziej udanych projektów TVN-u i na pewno grupa fanów ucieszy się z powrotu ich ulubionych bohaterów. To jednak także dowód na to, że nieco łatwiej jest dzisiaj zawalczyć o uwagę i zainteresowanie widzów sięgając po znane już im tytuły, aniżeli zaangażować widownie kompletnie nowym serialem czy filmem. Jestem tylko ciekaw, czy nowy, 4. sezon "Usta, usta" będzie na tyle samodzielną opowieścią, że ci, którzy nie widzieli wcześniejszych odcinków będą mogli odnaleźć się w fabule bez nadrabiania trzech serii.

235. odcinek "BrzydUli" nie był ostatnim

Nieco później, bo w październiku zobaczymy natomiast drugi z powracających seriali, czyli "BrzydUla". Był on emitowany w latach 2008-2009 i powstało wtedy aż 235 odcinków - całość podzielono na dwa sezony. Bazuje na kolumbijskim "Yo soy Betty, la fea", a w polskiej wersji główną rolę zagrała Julia Kamińska wcielając się w Urszulę Cieplak. Zdjęcia do nowej, 3. serii "BrzydUli" rozpoczęto w czerwcu, a akcja serialu rozgrywa się dokładnie 10 lat później.

 Już wkrótce Ula, Marek, Maciek, Violetta i inni wrócą na ekrany, by zarażać nas optymizmem, poprawiać humor i towarzyszyć nam w codziennym życiu. To się dzieje naprawdę, dacie wiarę?! Od pamiętnego finału minęło 10 lat, a życie naszych ulubieńców bardzo się zmieniło. Ula poświęca się dzieciom, teraz to rodzina jest dla niej najważniejsza i choć czasem tęskni za wirem pracy w F&D, to nie zamieniłaby swojego życia na inne.

https://www.youtube.com/watch?v=s5ApzSygouQ

TVN produkuje także nowy serial "Królestwo kobiet" mający być połączeniem kryminału i komedii. W obsadzie znalazły się m. in. Krystyna Janda i Karolina Gruszka. Zapowiadana jest przedziwna i skomplikowana sytuacja, z którą będą musiały zmierzyć się cztery główne bohaterki.

"Milionerzy", "Na wspólnej" i inne programy TVN wracają z nowymi odcinkami

Pod koniec sierpnia wznowiona zostanie emisja "Na wspólnej", "Milionerów" oraz pierwszy odcinek "Chyłka-Kasacja" - serialu Player Original, który wcześniej dostępny był tylko w serwisie VOD. Na Playerze natomiast pojawią się nowe odcinki "Chyłka-Rewizja", w którym główna bohaterka będzie musiała zmienić się z własnymi demonami. Nie mając nic do stracenia, staczając się, mimo wszystko będzie zaangażowana w nową sprawę. Player szykuje także nowy serial z Magdaleną Boczarską w roli głównej o tytule "Żywioły Saszy – Ogień" oparta będzie na adaptacji prozy Katarzyny Bond oraz nowość pt. "Nieobecni"  inspirowany sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju. W obsadzie między innymi Justyna Wasilewska (Mila Gajda) i Piotr Głowacki (Filip Zachara).

Do ramówki powracają oczywiście nowe odcinki takich programów jak "Kuchenne Rewolucje" (od pierwszego czwartku września), "Top Model" (od pierwszej środy września). W niedziele będziemy natomiast oglądać nowe odcinki "Masterchefa". Fani piłki nożnej, nie tylko ci najmłodsi, na pewno zwrócą też uwagę na nową kreskówkę "Kosmiczny wykop", która zadebiutuje pod koniec września. Emitowana będzie w niedziele o 13:15 i 13:35, a produkcja zabierze nas na planetę "Spaceball", gdzie spotkamy naszego aktualnie najpopularniejszego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Na antenę TVN7 wróci seria "Zakochani po uszy".

Zdjęcia: TVN

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu