Polska

Tuba03 - tym razem o blogach

GM
Grzegorz Marczak
8

Maciek Budzich (Mediafun) wraz z agencją Artegence organizują kolejne spotkania z cyklu Tuba. Tym razem tematem przewodnim są blogi. Czyli będzie mowa o tym czym są blogi, jak można wykorzystać blogi, blog a PR, zarabianie na blogach i wiele pokrewnych blogom tematów. Prezentacje zapowiadają się...

Maciek Budzich (Mediafun) wraz z agencją Artegence organizują kolejne spotkania z cyklu Tuba. Tym razem tematem przewodnim są blogi. Czyli będzie mowa o tym czym są blogi, jak można wykorzystać blogi, blog a PR, zarabianie na blogach i wiele pokrewnych blogom tematów.

Prezentacje zapowiadają się całkiem ciekawe, prezentować się będą min. trzy firmy które chcą zarabiać na reklamie na blogach czyli yellowgreen.pl, blogvertising.pl oraz ktoś nowy czyli adlog.pl. Mam nadzieję, że pokażą i powiedzą one coś ciekawe a nie jedynie utarte slogany, w stylu że reklama na blogach jest dobra dla wizerunków firmy, że będzie to popularny trend w niedalekiej przyszłości itp.

Po raz kolejny powróci też temat barier podczas współpracy między osobami prowadzącymi bloga a PR-owcami (jeśli ktoś oczywiście uważa, że takie bariery istnieją). Mam nadzieję, że prezentacja nie będzie kijem w mrowisko a raczej konstruktywnym pokazaniem, że nie ma specjalnie problemu.

Bardzo ciekawy jestem o czym opowiadać będzie Agneszka Pyrkowska tworząca chyba pierwszą profesjonalną sieć blogów w Polsce. Temat może być dość kontrowersyjny, ale na pewno będzie ciekawie (szczególnie po dociekliwych pytaniach od publiczności).

Po prezentacjach około godziny 18:00 odbędzie się panel dyskusyjny w którym wystąpią wcześniejsi prelegenci. Panel będzie prowadził Maciek i teraz pytanie kto będzie w stanie odebrać mu mikrofon ?:) Kolejne pytanie to skoro Maciek będzie prowadził panel to kto będzie za kamerą?

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w Tubie oraz szczegółami na temat imprezy odsyłam na blog Maćka. Ponieważ impreza jest już w najbliższy poniedziałek dlatego wszystkim którzy jeszcze się nie zapisali zalecam pośpiech bo to że w końcu dla kogoś zabraknie miejsc jest raczej pewne.

Przydatne linki:
Tutaj są zapisy: http://oiola.com/e/11-tuba03-warszawa/
A tutaj TUBA03 na goldenline.pl: http://www.goldenline.pl/spotkanie/tuba03

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu