Polska

Trzecia edycja Pomocy Mierzonej Kilometrami! Mam nadzieję, że będzie ich przynajmniej drugie tyle

Tomasz Popielarczyk
Trzecia edycja Pomocy Mierzonej Kilometrami! Mam nadzieję, że będzie ich przynajmniej drugie tyle
4

Pomoc Mierzona Kilometrami to jedna z niewielu tak dobrze realizowanych akcji w Polsce, a przy tym oparta na fajnej idei łączącej aktywny tryb życia z pomocą charytatywną. Już jutro rusza trzecia edycja programu, w ramach którego nie musimy nic robić poza bieganiem czy chodzeniem, żeby pomagać. T...

Pomoc Mierzona Kilometrami to jedna z niewielu tak dobrze realizowanych akcji w Polsce, a przy tym oparta na fajnej idei łączącej aktywny tryb życia z pomocą charytatywną. Już jutro rusza trzecia edycja programu, w ramach którego nie musimy nic robić poza bieganiem czy chodzeniem, żeby pomagać.

Tradycyjnie już Pomoc Mierzona Kilometrami działa w oparciu o aplikację Endomondo. Biorący udział w akcji użytkownicy muszą jedynie aktywować ją podczas codziennych aktywności, a więc np. podczas biegania czy też spaceru lub w trakcie drogi do pracy (pokonywanej pieszo lub na rowerze, rzecz jasna). Tak naprawdę tych aktywności, które obejmuje akcja jest cała masa: wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, a także jazda na rolkach lub na wózku. Wszystkie kilometry, które "nabiją" użytkownicy podczas wielkiego finału zostaną zamienione we wsparcie finansowe dla podopiecznych fundacji TVN Nie jesteś sam. Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska mówi o akcji następująco:

Poprzez akcję Pomoc Mierzona Kilometrami chcemy pokazywać wszystkim jakie możliwości dają nam nowe technologie. W tym roku już po raz trzeci udowadniamy, że korzystanie ze smartfona, aplikacji nie tylko zmniejsza bariery w komunikacji między ludźmi, ale łączy ich wokół szczytnej idei i przekłada się na realną pomoc innym – podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam.

W tym roku hasłem przewodnim całej akcji jest "Podaj dalej!". Organizatorzy chcą, aby informacje o niej rozprzestrzeniały się drogą społecznościową, ale też zapraszają do udziału organizacje, firmy oraz całe miasta w całej Polsce. Jak co roku, tak i tym razem twarzami kampanii są znani celebryci: Joanna Jabłczyńska, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Monika Kuszyńska oraz Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Robert Korzeniowski, Michał Kwiatkowski oraz Rafał Wilk.

Partnerem akcji ponownie jest Sony. W jej ramach, w miastach gdzie realizowany będzie Projekt Plaża TVN pojawią się specjalne sekcje Pomocy Mierzonej Kilometrami, gdzie każdy będzie mógł przetestować nowe smartfony Xperia, a także dołożyć kilka kilometrów od siebie we wspólnym treningu z gwiazdami i aktorami.

Cała akcja trwa od 20 czerwca do 27 września. Więcej informacji znajdziecie na stronie kilometrami.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonyt-mobileendomondofitness