Gry

Trzeci GamesRage – kolejny polski zestaw gier za „co łaska”

Kamil Ostrowski
Trzeci GamesRage – kolejny polski zestaw gier za „co łaska”
7

Wczoraj wystartował trzeci zestaw „Games Rage”. Jak wiadomo, Polacy nie gęsi i swoje pay-what-you-want mają. Warto jest wesprzeć rodzimą paczkę, tym bardziej, że znów znajdziemy w niej nadwiślańskie gry, nie mówiąc o tym, że jej zawartość otrzymamy niemalże za grosze. „TopWare Classics” zostało p...

Wczoraj wystartował trzeci zestaw „Games Rage”. Jak wiadomo, Polacy nie gęsi i swoje pay-what-you-want mają. Warto jest wesprzeć rodzimą paczkę, tym bardziej, że znów znajdziemy w niej nadwiślańskie gry, nie mówiąc o tym, że jej zawartość otrzymamy niemalże za grosze.

„TopWare Classics” zostało przygotowane wraz z „tytułową” niemiecką firmą (dawno temu była ona znaczącym graczem na polskim rynku wydawniczym), ale większość tytułów, które znajdziemy w tej paczce to polskie gry, produkowane przez Reality Pump Studios. Oto co znajdziemy w trzecim GamesRage:

  • Earth 2160
  • Polanie 2
  • X-Blades
  • Kurka Wodna 2
  • Two Worlds Epic Edition (powyżej średniej wpłaty)
  • Two Worlds II (powyżej średniej wpłaty)

W momencie pisania tekstu cena, którą przychodzi zapłacić, żeby odblokować gry dostępne od średniej wpłaty, wynosi jedynie 1,79$. Za sześć gier, z czego przynajmniej trzy są przyzwoite, przychodzi nam zapłacić więc około pięciu złotych. Co za czasy... Zresztą, to nie wszystko, bo w najbliższych dniach mają zostać zresztą odblokowane kolejne cztery gry (sic!). Wszystkie tytuły dostępne w trzecim GamesRage są udostępniane kupującym jako klucze na Steam - Two Worlds II również w wersji na Maca. Jeżeli lubicie patrzeć, jak Wasza wirtualna półka z grami ugina się pod ciężarem tytułów, w które nie macie czasu grać, to trudno o lepszą ofertę.

Warto zresztą wspomnieć, że organizacją pożytku publicznego, którą zdecydowali się wesprzeć organizatorzy akcji (przy każdym zakupie możemy wybrać jak rozdzielić nasze pieniądze), jest świetna Fundacja Nowoczesna Polska, która robi dla naszej części Internetu naprawdę niesamowite rzeczy.

Akcja twa dwa tygodnie. Jeżeli wciąż się wahacie, możecie więc spokojnie poczekać, aż pojawią się kolejne cztery tytuły. Weźcie tylko pod uwagę, że zazwyczaj przy okazji zbiórek tego typu wysokość średniej wpłaty rośnie z każdym dniem. Z drugiej strony... nawet jeżeli się podwoi, to w dalszym ciągu będzie okazja nie do pogardzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu